Spektakl „Książę Papusz i jego przyjaciele”.

 

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami… A może dawno, dawno temu… Tak rozpoczęła się bajka lalkowa pokazująca dzieciom jak ważna w życiu jest przyjaźń i rodzina . Dzięki Teatrowi Czwarte Miasto, który zagościł w progach naszej szkoły 9 października mogliśmy przeżyć niesamowitą przygodę Księcia Papusza z Rumunii i jego przyjaciół. Aktorzy przenieśli widzów w niezapomnianą, pełną uśmiechu teatralną przygodę o losach zagubionego księcia, który szukał swojej rodziny. Przeważnie w bajkach zawsze wszystko kończy się happy endem, tak i tutaj nie było wyjątku. Książę Papusz po wielkich trudach odnalazł swoją rodzinę. Jednak nie dokonał tego sam tylko przy pomocy swojego najlepszego przyjaciela. Tak skończyła się wielka przygoda Księcia Papuszego.

Komentarze