Stowarzyszenie Przyjaciół Siódemki laureatem III edycji programu „Decydujesz pomagamy” zorganizowanego przez Tesco oraz Fundację Tesco Dzieciom

Ciemno wszędzie, magia wszędzie!
Zagłosujcie! Teatr będzie!

I zagłosowali…
Magiczna i baśniowa rzeczywistość czarnego teatru, w którą już niedługo zabiorą widzów młodzi aktorzy ze Szkoły Podstawowej im. Jana Karnowskiego w Chojnicach, cieszyła się największym poparciem w sklepach Tesco. Projekt pt. „Z ciemności jest teatr”, będący inicjatywą Stowarzyszenia Przyjaciół Siódemki, zdobył największą liczbę głosów, tj. 12863. Tym samym wygrał w III edycji programu na lokalny projekt społeczny „Decydujesz pomagamy” zorganizowanego przez Tesco oraz Fundację Tesco Dzieciom.
Dzięki życzliwości sieci sklepów Tesco, uczniom i rodzicom, całej społeczności SP7 w Chojnicach, wszystkim sympatykom Stowarzyszenia Przyjaciół Siódemki koło teatralne „Na razie bez nazwy” na realizację przedstawienia otrzymało 5000 tysięcy złotych.
Wszystkim, którzy oddali głos na projekt „Z ciemności jest teatr”, serdecznie dziękujemy! Zabieramy się do pracy. Planowana realizacja projektu – przełom lutego i marca.

received_1735624753176419

Komentarze