Sukcesy koszykarskie dziewcząt gimnazjum!

W naszej szkole właśnie  minął tydzień pod hasłem piłki koszykowej. Byliśmy organizatorami miejskich i powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt.W poniedziałek gościliśmy reprezentacje szkół chojnickich: SP 8 i SP 1. Przy wspaniałej grupie kibiców mecze odbywały się w sportowym duchu i nasza reprezentacja szkoły okazała się najlepsza w Chojnicach zajmując I miejsce i zarazem wywalczyła awans do etapu powiatowego.

W minioną środę natomiast odbyły się zawody powiatowe. Do rywalizacji z nami przystąpiły drużyny z Nowej Cerkwi oraz Rytla. Bardzo wyrównany poziom gry doprowadził do sytuacji po jednym zwycięstwie dla każdej reprezentacji i ostatecznie przewagą zdobytych małych punktów zwyciężyła Nowa Cerkiew.

Nasze wspaniałe koszykarki zajęły III miejsce. Gratulujemy !!!!!!

Skład drużyny: Depka Prondzyńska Denisa, Karapetyan Karolina, Labun Weronika, Briegmann Marika, Łysikowska Martyna, Paczkowska Agnieszka,Stolp Amelia, Rolbiecka Nikola, Urban Julia, Wirkus Monika.

Opiekunem reprezentacji była Ewa Mindykowska, mecze sędziowali Tomasz Briegmann i Paweł Skiba.

image2

 

image3

Komentarze