Świąteczny Bożonarodzeniowy występ

Są święta w naszym kalendarzu najdroższe i najbliższe. Nikomu nie trzeba mówić więcej, o  jakich  świętach jest mowa. Oczywiście o Bożym Narodzeniu. W tym roku przełamaliśmy tradycję w naszej szkole i uczniowie zaprezentowali zamiast jasełek montaż słowno-muzyczny dla społeczności szkolnej. Nasi artyści, bo tak śmiało, można ich nazwać, przedstawili piękne wiersze, kolędy i pastorałki, które wprowadziły wszystkich w  niecodzienny nastrój. Przez chwilę oderwaliśmy się  od kłopotów dnia codziennego, napełniliśmy serca radością i dobrocią. A wszystko to za sprawą wielu osób, które włożyły ogromny wysiłek w przygotowanie tej uroczystości. Podziękowania należą się uczniom z  klasy 5 d: Jakubowi, Nikodemowi, Wiktorii, Magdalenie, Oliwi, Ani, Zuzannie, Ruth, z 5 f: Laurze, z 6 a: Magdalenie, Weronice, Klaudii, Dominice, Wiktorii, Amelii i Magdalenie,  6 c: Marcie, Matyldzie, Idze, Zuzannie, 6 d: Milenie, Julii, 7 b: Wiktorii, Jessice,  8 d: Dorocie. O oprawę muzyczną i wizualną troszczyli się: Jakub z 8 b, Dominik z 7 a, Wiktor z 7 a oraz Wiktor z 7 b. Występ uświetniła grupa taneczna z klasy 2 d pod kierownictwem pani Magdaleny Ubowskiej. Nad całością czuwały panie Ewelina Niechwiadowicz i Barbara Piekarska.

Komentarze