Testy sprawnościowe do 4 klasy sportowej – drugi termin 17 czerwca

 Zapraszamy dzieci klas 3 na testy sprawnościowe do 4 klasy sportowej. Ponowny sprawdzian sportowy odbędzie się 17 czerwca (środa) 2020 roku o godzinie 16:00 w salach gimnastycznych naszej szkoły lub na boisku Orlik przy SP7. Zachęcamy uczniów do skorzystania z tej formy nauki ze szczególnym nastawieniem na sport. Uczniowie tych klas,(a jest ich w naszej szkole kilka) są szczególnie ukierunkowani na aktywność fizyczną, ale nie tylko, gdyż poznają dzięki zwiększonej liczbie zajęć sportowych wiele różnych form efektywnego spędzania czasu. Biorąc udział w rajdach rowerowych poznają walory naszych regionów, obserwując mecze na najwyższym ligowym poziomie uczą się od najlepszych zawodników, podczas organizowanych wycieczek integrują się klasowo, korzystając z miejskiej bazy ćwiczą na Stadionie Miejskim czy zimą na lodowisku. Uczniowie tych klas mają większe szanse na reprezentowanie SP nr 7 w różnych zawodach i turniejach.  Kolejną atrakcją jest basen, do którego mają dostęp tylko klasy sportowe w czasie zajęć.

Na test należy przynieść zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu o braku przeciwwskazań do odbycia testu , jak i podanie dostępne na stronie internetowej naszej szkoły.

Komentarze