• Pomocna Siódemka

• (14.10.2023 r.)

Za nami kolejny tydzień, kiedy wolontariusze oraz dzieci z grup przedszkolnych wspomogli wypiekami akcję "Siepomaga"! Słodkości jak zwykle rozeszły się bardzo szybko.

Z dotychczasowych sprzedaży we wrześniu i październiku, wraz ze zbiórką u rodziców na zebraniu, zebraliśmy łącznie 6.788,96 zł i 2 euro. Dobro wraca!!!

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

W środę ruszyła w naszej szkole akcja sprzedaży ciasteczek i babeczek upieczonych przez wolontariuszy.

Dochód tej , jak i kolejnych akcji, przeznaczany jest na leczenie pani Moniki Stefankiewicz.

Natomiast w czwartek podczas zebrania z rodzicami wolontariusze zbierali datki do puszek przy wsparciu przedstawiciela fundacji „ Siepomaga” pana Tomasza Kabata.

Wspólnie zebraliśmy 4.537,70 zł i 2 euro, ale to jeszcze nie koniec. W przyszły tygodniu kolejna sprzedaż słodkości!!!

Dziękujemy za wsparcie! Pamiętajmy, że dobro powraca!

• Rok szkolny 2020/2021

• Walentynkowe pierniki dla Oliwii

Dziękujemy za wypieki Wolontariuszom z
         kl. 7A- Klaudii Nagórniewicz,
        kl.7B- Julii Czapiewskiej, Paulinie Szingler, Aleksandrze Hinc, Agacie Żak, Maksowi Dymerskiemu i Piotrowi Miłkowskiemu.

Za pomoc w sprzedaży dziękujemy uczniom:
        kl.7A- Zuzannie Kołodziejczyk, Klaudii Stanisławskiej
        kl.7C- Marcie Andrejczuk, Matyldzie Hamerskiej, Annie Kiżewskiej i Oliwii Krukowskiej,
        kl.7D- Jakubowi Lenc

Bardzo dziękujemy Wolontariuszom za wrażliwość i wysiłek włożony
        w pracę.

• Razem na święta

• Grudniowa akcja naszych wolontariuszy (akcja MEN “Razem na Święta”) – 18.12.2020 r.

Na Wolontariuszach  z  naszej szkoły  można  zawsze polegać . Mimo utrudnień związanych z pandemią nie trzeba było ich namawiać do udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Razem na Święta”. Celem tej inicjatywy jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie więzi międzypokoleniowych.

Niektórzy uczniowie wykonali kartki z życzeniami świątecznymi i przekazali osobom samotnym. Inni wykonali samodzielne lub z rodzicami słodkie upominki w postaci pierniczków  i obdarowali nimi dwie rodziny, dla których pani Magdalena Mączyńska zorganizowała „Szlachetną Paczkę”.

Bardzo cieszy nas fakt, że Wolontariusze nie pozostali obojętni dla zwierząt z chojnickiego schroniska. To właśnie dla nich dostarczyli wiele darów w postaci karmy, puszek z jedzeniem dla psów oraz koców i poduszek.

Cieszymy się, że Was w SP nr 7 mamy!!!

20201210_154132 (1)IMG_1363

PART_1608288500345MicrosoftTeams-image