Turniej Klas Sportowych 7,8 i Klasy 3 Gimnazjum w Futsalu.

Noworoczny Turniej Klas Sportowych 7,8 i Klasy 3 Gimnazjum w Futsalu.

W dniu 11.01.19 roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Chojnicach odbył się turniej klas sportowych w futsalu – Gramy dla WOŚP. W turnieju wzięło udział 6 zespołów. Zmagania odbywały się w dwóch grupach po 3 zespoły. Z grup awans uzyskiwały po dwie najlepsze drużyny, które spotkały się w półfinałach. Zwycięzcy półfinałów rozgrywali finał, a przegrani toczyli bój o 3 miejsce. Turniej wygrał zespół w składzie: Wirkus, Ramlow, Żuchowski, Smagliński, Skwierawski, Hellwig, Gierszewski, Drążkowski. Drugie miejsce zajął zespół w składzie: Gwizdała, Recki, Grubicki, Kołucki, Krukowski, Pleh, Bruski. Trzecie miejsce zajął zespół w składzie Briegmann, Zagórski, Skurcz, Miszewski, Zbielski, Federski.
Turniej zorganizowali i sędziowali : Jakub Mączkowski i Paweł Skiba. Organizacją WOŚP na turnieju zajmowała się p. Monika Hofmann.

Komentarze