Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 7 w Chojnicach

Po październikowych wyborach samorządu uczniowskiego mamy nowych przedstawicieli społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Przewodniczącym Został Bartek Sikorski z Klasy 3D Natomiast jego zastępczynią jest Julia Orlikowska z klasy 8a . Głowy tych młodych ludzi są pełne nowych pomysłów na nowe działania! Już wkrótce pierwsza z akcji – zbiórka żywności dla seniorów!

ZDJĘCIE NOWEGO SAMORZĄDU

Początek roku szkolnego był niezwykle pracowity dla samorządu uczniowskiego, już we wrześniu organizowaliśmy pierwszą zbiórkę żywności. Na początku października spośród siedmiu kandydatów wybraliśmy nowy Samorząd, w którym przewodniczącą została Alicja Patela, a jej zastępcą został młodszy kolega Mikołaj Federski. Następne wydarzenie to były obchody 40-lecia Naszej Szkoły połączone z Dniem Edukacji Narodowej.

Poniżej na zdjęciu możecie zobaczyć opiekuna Samorządu wraz z przewodniczącą i jej zastępcą!

Nasze plany na zbliżający się rok szkolny to min:

Wybory zarządu SU

Obchody 40-lecia szkoły

Dzień Nauczyciela

Organizacja dyskotek

Organizacja wizyty Mikołaja

Poczta walentynkowa

Drzwi otwarte

Zbiórki żywności

Pierwszy dzień wiosny

Festyn ekologiczny

Wybory opiekuna SU

Czekamy również na Wasze propozycje! Pozdrawiamy!

proxy