Drogie dzieci!

Przed Wami wiele ciekawych zabaw, gier oraz zajęć rozwijających wasze uzdolnienia i zainteresowania m.in. zajęcia plastyczne, muzyczne, teatralne, integracyjne, ruchowe itd.

W sympatycznej i przyjaznej atmosferze będziecie mogli korzystać z naszej pomocy w odrabianiu zadań domowych. Ale przede wszystkim będzie to miejsce gdzie spotkacie się i pobawcie z innymi kolegami i koleżankami. Tutaj czas płynie bardzo szybko. Już niebawem się o tym przekonacie.

Informacje dodatkowe:

Świetlica od 01.09.2020 jest w posiadaniu bezpośredniego numeru telefonu: 535247532 na który rodzic może dzwonić gdy: chce odebrać dziecko ze świetlicy lub w innej ważnej sprawie.

Oprócz tego wszelkie pytania i sprawy proszę kierować na e-dziennik do wychowawców świetlicy.

Czekamy na Was po rozpoczęciu nowego roku szkolnego codziennie

od 6:30 do 16:30.

Do zobaczenia!

Wychowawcy:

Brzezińska-Cielepa Ewa

Drewek Robert

Mączyńska Magda

Osowska Sylwia

Linki do pobrania plików

Karta zgłoszenia

Procedury przyjmowania dzieci do świetlicy szkolnej