Zajęcia Pozalekcyjne

Zestawienie realizacji  kół zainteresowań/zajęć wyrównawczych/terapii pedagogicznej

 w Szkole Podstawowej nr 7 w Chojnicach w roku szkolnym 2019/2020

 II półrocze

  1. Koła zainteresowań
 

L.p.

Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Adresat Dzień tygodnia/godzina sala
Jagoda Grażyna Koło matematyczne 6c czwartek

8.00-8.45

306
Bet-Lewińska Joanna Koło języka polskiego 6a czwartek

15.20-16.05

301
Krawczyk Anita Koło rękodzieła i koło kulinarne 6a, 6b poniedziałek

14.35-15.20

4
Mroczkowski Jacek Koło geograficzne 6, 7, 8 poniedziałek

14.35-15.20

303
Knitter Mateusz Koło historyczne 6b, 6c, 6d piątek 14.35-15.20 302
Niechwiadowicz Ewelina Koło haftu matematycznego 5f

6a

wtorek 8.00-8.45

czwartek 9.40-10.35

biblioteka
Klugowska Violetta Kółko plastyczne 4, 5, 1klasa piątek 13.30-14.30 10
Hinc Iwona Kółko języka niemieckiego 6b piątek 8.00-8.45 309
Pastwa Małgorzata Kółko matematyczne 4a poniedziałek

9.40-10.25

208a
Dahlke Kinga Zajęcia rozwijające 3d poniedziałek

14.35-15.20

415
Rudnik Patrycja Kółko teatralne 6b, 7c wtorek 14.35-15.20 1
Jażdżewska Daria Kółko chemiczne 7 poniedziałek

15.25-16.10

305
Piekarska Barbara Caritas 5d środa  12.40-13.25 4
Kaźmierczak Maria Kółko rozwijające umiejętności matematyczne 1c wtorek 12.40-13.25 309
Zmuda Trzebiatowska Patrycja Kółko teatralne 6b, 7c wtorek, 14.35-15.20 1
Aneta Wałdoch Koło języka angielskiego 5a piątek 12.40-13.25 310
Patrycja Rudnik Koło języka polskiego 8c czwartek 14.35-15.20 208
Raith Ewa Kółko biologiczne 6,7, 8 poniedziałek

15.25-16.10

307
Tomasz Briegmann Minikoszykówka 3-8 poniedziałek 18.30-19.30  
Łukasz Łysak Tenis stołowy 4-8 poniedziałek 15.20-16.20  
Łukasz Łysak Tenis stołowy 4-8 środa 15.20-16.20  
Krzysztof Patyna siatkówka 7-8 poniedziałek 15.30-17.00  
Krzysztof Patyna Pływalnia/basen   poniedziałek 17.15-19.15  
Krzysztof Patyna Gry zespołowe 4-6 wtorek 15.25-17.00  
Krzysztof Patyna Pływalnia/basen   środa 15.30-17.30  
Agata Malinowska Pływanie/basen 4-6  Środa 17.00-19.00  
  1. Terapia pedagogiczna
L.p. Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Adresat Dzień/godzina sala
1 Karolina Dymerska

 

 

Terapia pedagogiczna 6c piątek 13.45 212
2 Karolina Dymerska

 

Terapia pedagogiczna 5d wtorek 14.35

środa 8.00-8.45

212
3 Karolina Dymerska Terapia pedagogiczna 5a poniedziałek 14.35 212
4 Karolina Dymerska Terapia pedagogiczna 7a, 7b wtorek 15.25 212
5 Wiesława Tyborska

 

Terapia pedagogiczna 8a środa 8.00 212
6 Wiesława Tyborska

 

Terapia pedagogiczna

 

5f poniedziałek 8.00 212
7 Wiesława Tyborska

 

Terapia pedagogiczna 8b, 8c wtorek 14.35 212
8 Wiesława Tyborska

 

Terapia pedagogiczna 5e poniedziałek 12.40 308a
9 Wiesława Tyborska

 

Terapia pedagogiczna 6d wtorek 8.00 212
10 Wiesława Tyborska

 

Terapia pedagogiczna 5c piątek 8.00 212
11 Karolina Dymerska

 

Terapia pedagogiczna 7c poniedziałek 8.50 212
12 Karolina Dymerska Terapia pedagogiczna

 

5b wtorek 8.00-8.45 419

 

 

3.Zajęcia wyrównawcze

L.p. Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Adresat Dzień/godzina sala
1 Pastwa Małgorzata Zajęcia wyrównawcze z matematyki 5a, 5c, 5f wtorek 13.45-14.30

piątek 8.50-9.35

208
2 Grażyna Kiedrowicz Zajęcia wyrównawcze z matematyki 8b, 8c, 8d czwartek 14.35-15.20 306
3 Ewa Uske Zajęcia wyrównawcze z matematyki 7a, 7b, 7c 15.30-16.10 306
4 Grażyna Jażdżewska Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego 6a, 6c, 6d poniedziałek 14.35-15.20

( 6a, 6c)

15.25-16.10 (6d)