Zajęcia Pozalekcyjne

Oferta kół zainteresowań w Szkole Podstawowej nr 7w Chojnicach w roku szkolnym 2018/2019 II półrocze

 

 

L.p.

Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Adresat Termin Godzina Sala
Babińska Sylwia Zajęcia rozwijające uzdolnienia 2a wtorek 9.45-10.30 415
Bankert Bartłomiej Kółko programowe

Kółko szachowe

4-8

4-8

środa

środa

17.00-17.45

17.45-18.15

202

202

Bet-Lewińska Joanna Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Kółko języka polskiego

III gim

III gim.

czwartek

środa

14.30-15.15

14.30-15.15

301

301

Czaja-Urowska Emilia Kółko języka angielskiego 6b czwartek 8.50-9.35 201
Dahlke Kinga Zajęcia rozwijające-artystyczne 2d wtorek 10.30-11.30 418
Dalke Michał Kółko historyczne

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

8c

IIIA

wtorek

środa

8.00-8.45

8.00-8.45

302

302

Drążkowska Małgorzata Kółko plastyczno-techniczne 1-3 świetlica czwartek 8.50-9.35 świetlica
Drewek Robert Zajęcia rekreacyjno-sportowe 1b czwartek 12.50-13.35 401
Dymerska Karolina Zajęcia rozwijające teatralno-taneczne 1e piątek 8.00-8.45 1
Gładka Ewa Zajęcia przygotowujące do konkursu BRD 6 poniedziałek 15.20-16-30 10
Hinc Iwona Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka niemieckiego 7b piątek 14.35-15-20 309
Hoffmann Monika Szkolne koło wolontariatu

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

7-8, IIIgim.

8c

5b

Zgodnie z potrzebami

 

poniedziałek

 

 

czwartek

 

9.45-10.30

14.35-15.20

 

417

310

Jażdżewska Daria Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze

 

8

7

piątek

wtorek

15.25-16.10

15.25-16.10

305

305

Jagoda Grażyna Kółko matematyczne

Kółko matematyczne

Zajęcia wyrównawcze

8b

5c

4a, 4c

poniedziałek

 

 

czwartek

środa

8.00-8.45

8.00-8.45

13.45-14.30

306

202

306

Jaruszewska Alina Koło teatralne 8a, 8c poniedziałek

 

15.25-16.10 1
Jażdżewska Grażyna Zajęcia rozwijające

Zajęcia rozwijające

7a

7b

środa

 

 

środa

8.00-8.45

8.50-9.35

303

309

Kaźmierczak Maria Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Kółko rozwijające

3b

3b

wtorek

środa

10.40-11.25

11.45-12.30

417

417

Kiedrowicz Grażyna Kółko matematyczne „Przed egzaminem”

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze

IIIB, IIID

5a, 5b, 5d

6a, 6b, 6c

czwartek

wtorek poniedziałek

8.00-8.45

14.35-15.20

15.25-16.10

306

306

306

Kin Barbara Zajęcia rozwijające

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

1b

1a, 1b

piątek

czwartek

10.40-11.25

13.45-14.30

212

212

Klinger Marietta Kółko języka ojczystego

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

4a, 6c

7c

piątek

wtorek

13.45-14.30

8.00-8.45

417

418

Klugowska Violetta Kółko plastyczne 4-8 wtorek 16.10-16.55 10
Kowalska Violetta Zajęcia rozwijające komunikację językową 0 środa 13.00-14.00 gabinet logopedy
Kraszewski Krzysztof Kółko polonistyczne

Kółko polonistyczne

III B

IIIC

środa

środa

8.50-9.35

14.35-15.20

 
Krawczyk Anita Kółko matematyczne 4d czwartek 12.50-13.35 308A
Lew Kiedrowski Rafał Kółko muzyczne 4-8 czwartek 15.25-16.10 205
Łabuda Teresa Kółko matematyczne 3a poniedziałek 9.45-10.10 417
Łysak Łukasz Piłka siatkowa 7-8

III gim.

poniedziałek

 

 

piątek

17.00-18.00

16.10-18.00

stara sala

stara sala

Matysiak Agnieszka Zajęcia rozwijające logiczne myślenie 2c czwartek 11.45-12.30 417
Mroczkowski Jacek Kółko z geografii 7-8 czwartek 15.25-16.10 303
Niechwiadowicz Ewelina Kółko haftu matematycznego

Kółko haftu matematycznego

8c

4f

5a

poniedziałek

 

 

poniedziałek

 

 

wtorek

8.50-9.35

8.50-9.35

8.50-9.35

biblioteka

biblioteka

biblioteka

Pastwa Małgorzata Kółko rozwijające zdolności matematyczne

Kółko rozwijające zdolności matematyczne

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

8a

5b

4e, 4d

8

5a, 5b, 5e

poniedziałek

 

 

piątek

 

 

wtorek

 

 

poniedziałek

 

 

czwartek

piątek

 

 

piątek

8.50-9.35

10.45-11.30

10.45-11.30

8.00-8,45

9.45-10.30

8.00-8.45

10.40-11.25

205

418

212

212

418

418

418

Patyna Krzysztof Zajęcia sportowe 4

5

poniedziałek

 

 

czwartek

16.15-17.00

16.15-17.00

418

417

Piekarska Barbara Kółko z religii

Caritas

3a

6

środa

czwartek

12.50-13.35

13.45-14.30

418

417

Osińska Sylwia Innowacja „Radosne Dziecię na boisku i parkiecie” Oa „W krainie muzyki” wtorek 13.30-14.00 112
Ossowska Irena Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

6a, 6b

4a, 4b, 4d, 4e

piątek

 

 

wtorek

8.50-9.35

9.45-10.30

417

4

Pitroch Justyna Zajęcia rozwijające uzdolnienia 1c czwartek 11.45-12.30 418
Raith Ewa Kółko z biologii 8, III czwartek 14.35-15.20 308
Rudnik Patrycja Kółko teatralne

Zajęcia wyrównawcze

4-7

8

czwartek

wtorek

15.25-16.10

8.00-8.45

1

308A

Rudzińska Monika Zajęcia rozwijające 2b wtorek 11.45-12.30 417
Ks. Skrzyński Paweł Caritas 4 czwartek 13.45-14.30 417
Synak Maria Zajęcia rozwijające- przyrodnicze

Zajęcia rozwijające- przyrodnicze

Zajęcia wyrównawcze

4e

6b

6c

poniedziałek

 

 

wtorek ( co drugi tydzień)

piątek

14.35-15.20

9.45-10.30

8.00-8.45

307

 

 

309

 

 

303

 

 

Szmaglińska Bożena Kółko artystyczne 1a wtorek 13.45-14.30 309
Szulc Kamila Koło teatralne-„Czarny teatr” 4-7 czwartek 15.25-16.10 1
Tyborska Wiesława Koło teatralne 8a, 8c poniedziałek 15.25-16.10 1
Ubowska Magdalena Zajęcia rozwijające- kółko muzyczno-plastyczne 1d środa 15.25-16.10 101
Urowski Wojciech Zajęcia wyrównawczo-dydaktyczne z języka angielskiego

 

Zajęcia wyrównawczo-dydaktyczne z języka angielskiego(przed egzaminem)

 

8c

IIID

środa

poniedziałek

 

8.00-8.45

8.50-9.35

300

419

Uske Ewa Zajęcia wyrównawczo-dydaktyczne (przed egzaminem)

 

Zajęcia wyrównawczo-dydaktyczne

 

 

Zajęcia rozwijające z matematyki

 

 

Zajęcia rozwijające z matematyki

 

IIIA

7

4a, 4e

6a

wtorek

czwartek

czwartek (co drugi tydzień)

14.35-15.20

 

 

15.25-16.10

 

 

9.40-10.25

 

 

9.40-10.25

 

 

 

306

415A

308A

Wałdoch Aneta Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia rozwijające

4c

5a

4b

wtorek

wtorek

czwartek

11.45-12.30

9.45-10.30

11.45-12.30

418

308A

308A

  1. U
Wyrowińska Hanna Zajęcia rozwijające z matematyki 4f czwartek 8.00-8.45 207
Zotów Aleksandra Kółko z języka angielskiego 4d piątek 12.50-13.35 4