Zajęcia Pozalekcyjne

 

Zestawienie realizacji kół zainteresowań/zajęć wyrównawczych/terapii pedagogicznej

w Szkole Podstawowej nr 7 w Chojnicach w roku szkolnym 2020/2021

II półrocze

  1. Koła zainteresowań
 

L.p.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć Adresat Dzień tygodnia/godzina Sala(ZAJĘCIA STACJONARNE) lub platforma Teams
Raith Ewa Kółko biologiczne Klasy 6,7,8, Piątek /14.10 Teams
Urowski Wojciech Kółko języka angielskiego 8 b Poniedziałek 8.00-8.30 Teams
Czaja-Urowska Emilia kółko przygotowujące do egzaminu kl. 8b Piątek, godz. 8.15-8.45 Platforma Teams
Uske Ewa konsultacje matematyczne kl 8 Szkoła Podstawowa nr 7 poniedziałek

8:00 -9:00

zajęcia stacjonarne
Guzelak-Robaszkiewicz Maria Koło redakcyjne Klasa 4 b Środa, 12:45 Platforma Teams
Wiesława Tyborska Konsultacje Kl. 8b, 8c Środa – 15.30 – 16.15 Stacjonarnie (klasy wymieniają się (co drugi tydzień) sala 304
Wyrowińska Hanna Konsultacje dla kl. 8 b,c środa Sala 306
Rafał Lew Kiedrowski Koło muzyczne VI-VII Wtorek 15:00 Platforma Teams
Alina Jaruszewska Konsultacje- język polski 8a Wtorek 14.10-14.45 304
Wojciech Urowski Konsultacje- język angielski 8b, 8c wtorek 15.00-15.45 307
Emilia Czaja-Urowska Konsultacje- język angielski 8a czwartek 14.10-14.55 307

 

 

2. Terapia pedagogiczna

L.p.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć Adresat Dzień/godzina sala(ZAJĘCIA STACJONARNE) lub platforma Teams
1 Wiesława Tyborska Terapia pedagogiczna Gr. 1 – kl. 7d Poniedziałek 8.00-8.30 Teams
2 Wiesława Tyborska Terapia pedagogiczna Gr. 2 – kl. 6f Poniedziałek 9.00 – 9.30 Teams
3 Wiesława Tyborska Terapia pedagogiczna Gr. 3 – kl. 7c Wtorek 8.00 – 8.30 Teams
4 Wiesława Tyborska Terapia pedagogiczna Gr. 4 – 6c, 6e Środa 13.15 – 13.45 Teams
5 Wiesława Tyborska Terapia pedagogiczna Gr. 5 – 7a, 7b, 7e Czwartek – 15.00 – 15.30 Teams
6 Wiesława Tyborska Terapia pedagogiczna Gr. 6 – 8a, 8b Piątek – 8.00-830 Teams
7 Tyborska Karolina Terapia pedagogiczna 6 b I grupa Poniedziałek

8:00-8:45

Teams
8 Tyborska Karolina Terapia pedagogiczna 6 b II grupa Poniedziałek

14:10 – 14:45

Teams
9 Tyborska Karolina Terapia pedagogiczna 5 b Środa

12:25 – 13:10

Teams
10 Tyborska Karolina Terapia pedagogiczna 4 b i 4 c Środa

13:15 – 14:00

Teams
11 Tyborska Karolina Terapia pedagogiczna 6d I grupa + 4 d i 5a Środa

14:10 – 15:55

Teams
12 Tyborska Karolina Terapia pedagogiczna 6 d II grupa Czwartek 13:15-14:00 Teams
13 Tyborska Karolina Terapia pedagogiczna 6 a Czwartek 14:10 -14:55 Teams
14 Lubińska Natalia Terapia pedagogiczna Klasa 8c Wtorek 14.10 – 14.55 platforma Teams
15 Lubińska Natalia Terapia pedagogiczna uczeń z klasy 1c Czwartek 12.00 – 12.45 Sala 419

 

 

3.Zajęcia wyrównawcze

L.p.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć Adresat Dzień/godzina sala(ZAJĘCIA STACJONARNE) lub platforma Teams
1 Wałdoch Aneta J. angielski Kl. 7b Piątki/ 7 lekcja od 13:15 Teams
2 Grażyna Kiedrowicz Zajęcia wyrównawcze z matematyki Kl.4 a,d Czwartek 13.15 Teams
3 Grażyna Kiedrowicz Zajęcia wyrównawcze z matematyki Kl.6c,d,e Poniedziałek 14.10 Teams
4 Joanna Bet Lewińska Język polski Kl. 6 Środa 16.00 Teams
5 Małgorzata Pastwa Zajęcia wyrównawcze z matematyki VId 8.50-9.20 Platforma TEAMS
6 Guzelak-Robaszkiewicz Maria Zajęcia wyrównawcze dla klas 4 4 a, 4 b, 4 c, 4 d Poniedziałek, 13:15 Platforma Teams