UWAGA UCZNIOWIE! KONKURS NA POETYCKIE, ARTYSTYCZNE ŻYCZENIA NOWOROCZNE!!!

Chcąc zachęcić Was do otwartości życzliwości wobec innych, chcąc sprawić, by życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne nie były banalne, zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich uczniów, którzy lubią prace artystyczne, rysunki i inne rękodzieła, a także potrafią ułożyć wartościowe i piękne życzenia!

Na czym polega konkurs i jak wykonać pracę przeczytacie poniżej.

REGULAMIN i to, co będzie oceniane w konkursie:

1. Format kartki – A5 złożone do formatu A4 (składana).
  2. Samodzielnie, estetycznie, pomysłowo i zgodnie z tematem ozdobiona strona tytułowa i wnętrze kartki. UWAGA: Ten element będzie miał większe znaczenie w ocenie prac uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej!
  3. Wewnątrz kartki pięknie wypisane, wartościowe, poetyckie życzenia noworoczne, mogą być z przesłaniem/ morałem (pozytywne, szczere, podnoszące na duchu, poruszające, skłaniające do refleksji, etc.). Wkład własny w treść życzeń będzie podlegał ocenie. Maksymalnie do 50 słów.
  4. Konkurs potrwa do 10 stycznia 2019 roku (do tego dnia można składać prace).
  5. Można wrzucać je od 10 grudnia 2018 roku do skrzynki zaufania, na 1piętrze, obok gabinetu Wicedyrektorów, a także do gabinetu pedagoga i psychologa szkolnego.
  6. Są przewidziane trzy atrakcyjne nagrody, po jednej: w klasach 1-3, 4-6, 7-8-3 gimnazjum. Drugie i trzecie miejsce będzie wyróżnione dyplomem. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na koniec semestru, a zwycięska kartka, za zgodą autora, zostanie odczytana na forum.
  7. Wszyscy uczniowie, którzy wezmą udział w konkursie otrzymają punkty dodatnie, odpowiednio do wkładu pracy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!