VIII Konkurs Chemiczny o zasięgu powiatowym

 

W piątek 10.05.2019r. odbyła się już ósma edycja Konkursu Chemicznego organizowanego przez p. Darię Jażdżewską w Szkole Podstawowej nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach. Konkurs odbył się w formule drużynowych rozgrywek o charakterze doświadczalno – zadaniowym. Wyniki intelektualnych potyczek przedstawiają się następująco:

I miejsce: Szkoła Podstawowa w Brusach – podopieczni p. G. Gronalewskiej

II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach (reprezentacja – Nadia Stencel, Weronika Gierszewska, Nadia Gierszewska) – podopieczni p. D. Jażdżewskiej i p. K. Hołowienko

III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach – podopieczni p . W. Habeckiej

IV miejsce: Szkoła Podstawowa nr 7 w Chojnicach (reprezentacja – Natalia Gorzynska, Julia Kupczyk, Dominik Przytarski) – podopieczni p. D. Jażdżewskiej

V miejsce: Szkoła Podstawowa w Charzykowach – podopieczni p. L. Smołuch

VI miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach – podopieczni p. G. Gronalewskiej

VII miejsce: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Chojnicach – podopieczni p. A. Seregiet

VIII miejsce: Szkoła Podstawowa nr 8 w Chojnicach – podopieczni p. D. Kaptur

Gratulujemy wszystkim wyrównanego poziomu, a w szczególności zwycięzcom. Laureaci konkursu otrzymali nagrody w postaci książek, zakładek, długopisów oraz każdy z uczestników – kubek z nadrukiem układu okresowego pierwiastków ( rok 2019 – Rok Układu Okresowego) wypełnionego cukierkami. Szczególne podziękowania kieruję do Pań z obsługi oraz dziewcząt z 3D oddziałów gimnazjalnych (Martyna Chmara, Agnieszka Niemczyk, Weronika i Wiktoria Froehlke) bez pomocy których, konkurs byłoby dużo trudniej zorganizować :)  Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Organizator – Daria Jażdżewska

Komentarze