Walentynki w Radiowęźle

“Duzi czy mali, wszyscy mamy serce. Bije ono dla tych których kochamy.”

14.02.2020 wypada Święto Zakochanych więc, aby trochę poczuć atmosferę miłości Szkolny Radiowęzeł postanowił upiec babeczki i nie tylko. Każdy zakochany i nie tylko mógł takową kupić w ten wyjątkowy dzień. Zachęciliśmy również uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w napisaniu życzliwego przesłania i umieszczeniu go w “Sercu Życzliwości”. I tak np. w ten piękny sposób znalazły się życzenia dla rodziców od uczniów klasy 5 f . Można było odnaleźć również podziękowania dla nauczyciela geografii za pięknie prowadzone lekcje czy też cudowne słowa pani Krawczyk do swoich uczniów. Warto było się chwilę zatrzymać w holu w piwnicy. Uczniowie radia oprócz babeczek, pięknej muzyki przygotowali  również walentynkową fotobudkę i zachęcali do wspólnego zdjęcia. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenia nas.

Komentarze