Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

W piątek 16 listopada odbył się Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych. Poziom wymaganej wiedzy, jak co roku, był bardzo wysoki. Bez kozery można rzec, że nie jeden maturzysta chciałby tak biegle władać wyszukanymi strukturami gramatycznymi, wyrażeniami idiomatycznymi oraz bogatym słownictwem, którymi może poszczycić się wielu uczestników tegorocznego konkursu. Dlatego też, tutaj nie ma przegranych! Na wyrazy szczególnego uznania zasłużyli jednak uczniowie, którzy przeszli do etapu rejonowego, tj.: Natan Grygiel 5e, Karolina Cieplińska 8a, Natalia Gorzynska 8a oraz Jessica Stargecka 6b. Gorąco gratulujemy najwyższych wyników wśród gimnazjalistów: Agata Kłos 3B, Eliza Wałdoch 3A i Zuzia Rudnik 3D.

Komentarze