WRZESIEŃ W ŚWIETLICY

Kochani minął już miesiąc od kiedy po raz pierwszy przyszliście do świetlicy. To prawda, że czas u Nas szybko płynie. Jak co roku pierwsze dni poświęciliśmy na poznanie siebie, integrację zespołu.  Pomagały nam w tym liczne gry i zabawy. Zaraz potem zapoznaliśmy się z zasadami i regulaminem obowiązującym w świetlicy tak aby każdy mógł się tutaj czuć bezpiecznie. Wrzesień to też miesiąc, w którym dużo mówi się o bezpieczeństwie na drodze do domu i nie tylko. My również rozmawialiśmy o zasadach poruszania się na drodze, chodniku, poznawaliśmy znaki drogowe, wykonywaliśmy makietę miasta, czy kolorowaliśmy sygnalizację świetlną. Ostatnie dni i chyba najprzyjemniejszy temat a na pewno najbardziej kolorowy bo przyszedł czas na „Panią Jesień”. Czytaliśmy wiersze, wykonywaliśmy wiele ciekawych prac plastycznych. A kiedy tylko pozwalała na to pogoda bawiliśmy się na świeżym powietrzu. Znalazł się również czas na odrabianie zadań domowych czy obejrzenie bajek, budowanie z klocków, lepienie plasteliną, słuchanie muzyku itd. Sami widzicie ile się tutaj dzieje. W świetlicy nuda nam nie straszna :)

A ja już wiem, że w październiku też będzie ciekawie :)

Czekamy na Was nasze świetliki

Komentarze