Wycieczka szkolna: klasa Ia i Ib.

W czwartek (25.04.2019r) klasa Ia i Ib wyruszyły na wycieczkę klasową. Pierwszym etapem wycieczki był przyjazd do Woziwody, tam dzieci zwiedzały Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej, a następnie razem z nauczycielami wyruszyły do lasu na zabawę terenową “podchody”, która dostarczyła uczniom dużo ruchu i zabawy. Dzieci z zaangażowaniem szukały kolejnych kopert i wykonywały zadania. Po przejściu całej trasy na dzieci czekał wspólny posiłek na świeżym powietrzu – ognisko i pyszne kiełbaski. Po krótkim odpoczynku uczniowie wyruszyli do Fojutowa, tam spacerowały po akwedukcie- skrzyżowaniu dwóch cieków wodnych: Czerskiej Strugi płynącej dołem i Wielkiego Kanału Brdy płynącego górą. Podczas całej wycieczki uczniowie mogli podziwiać piękno otaczającej przyrody. Przez całą wycieczkę dzieciom towarzyszyła słoneczna pogoda. Uczniowie w cudownych nastrojach wrócili do szkoły.

Komentarze