Z wizytą u Świętego Mikołaja

7 grudnia 2019 roku uczniowie klas 3d z SP w Chojnicach wraz p. Kingą Dahlke i p. Patrycją Rudnik wybrali się do Wioski Mikołaja, która znajduje się w Agroturystyce Ściernisko w okolicach Żukowa. Wśród przystrojonych choinek, lśniących światełek dzieci serdecznie przywitał jeden z elfów Mikołaja. Pierwszą atrakcją było samodzielne wykonanie pierniczków oraz ich dekoracja i degustacja. Kolejnym z etapów było zwiedzanie poczty, gdzie uczniowie z zapałem napisali i wysłali listy do św. Mikołaja,a także osobiście się z Nim spotkali. Ponadto wspólnie z panią Mikołajową czytali bajkę oraz zostali pasowani na pomocników Mikołaja. Na dowód tego każdy otrzymał magiczną czapkę oraz certyfikat. Na koniec uczestnicy pod opieką przemiłych elfów dokarmiali zwierzęta, które mieszkają w wiosce. Wizyta bardzo się udała i przeniosła wszystkich w magiczną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Komentarze