Z życia Szkolnego Radiowęzła…

15 czerwca 2018r. odbyły się eliminacje do szkolnego Radiowęzła. Chętnych uczniów było dużo, jednak do ekipy Radia zostały zaproszone następujące osoby: Kuba Bobber i Dorota Kłodzińska z klasy 6a. Wszystkim chętnym dziękujemy za udział w eliminacjach J

Aby zapoznać się z pracą radia „od kuchni”, 9 czerwca 2018r. ekipa Szkolnego Radiowęzła udała się do Radia Weekend. Pani Aneta Czupryniak pokazała nam studio techniczne, nagraniowe, mogliśmy posłuchać audycji nadawanej na żywo, poznać pracę wydawcy oraz posłuchać o zawodzie dziennikarza. Na koniec usłyszeliśmy, w jaki sposób należy tworzyć reklamy do radia. Wizyta sprawiła, że w naszych głowach zrodziło się wiele pomysłów, które zamierzamy zrealizować w nowym roku szkolnym.

Tego samego dnia, aby zwieńczyć całoroczne działania, ekipa Szkolnego Radiowęzła jeszcze w starym składzie udała się na kręgielnię. Oprócz gry w kręgle, kibicowaliśmy Polakom podczas meczu z Senegalem i wspólne zajadaliśmy się pizzą, a co najważniejsze było dużo dobrej zabawy!

Po wakacjach ekipa Szkolnego Radiowęzła ruszy z nową dawką energii i nowymi pomysłami na uatrakcyjnienie działalności radia.

Życzymy wszystkim wymarzonych, gorących, bezpiecznych wakacji z dużą ilością pozytywnej muzyki.

Niech muzyka gra w Waszych sercach!

 

 

Komentarze