ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

Po dziesięciu miesiącach zdobywania wiedzy przyszedł czas, jakże upragniony przez uczniów, beztroskich wakacji. Uczniowie z radością odebrali dziś świadectwa. Natomiast wśród gimnazjalistów i ósmoklasistów nastroje były mieszane. Radość przeplatała się ze wzruszeniem i łzami. Przez tyle lat zżyci ze społecznością szkolną z żalem opuścili mury swojej szkoły.

Uroczyste wręczenie świadectw i dyplomów odbyło się w szkolnej sali gimnastycznej. Pani dyrektor, Aleksandra Mroczkowska pogratulowała swoim absolwentom, z dumą mówiła o ich osiągnięciach oraz życzyła im wielu sukcesów. Były podziękowania,kwiaty i wyjątkowy pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu naszej gimnazjalistki Oli, która wraz ze swoimi partnerem tanecznym, Bartkiem zachwycili wszystkich.

 

Zakończenie klas III Gimnazjum

 

Zakończenie klas 8

 

Komentarze