Zakończenie roku szkolnego w Siódemce

Chojnice, 23 czerwca 2020r.

Szanowni Uczniowie, Drodzy Rodzice!

Chcielibyśmy móc z Wami świętować uroczyste zakończenie roku szkolnego, jak to miało miejsce dotychczas. Niestety sytuacja epidemiczna i obwarowania reżimu sanitarnego są dla nas niezwykle ważne. Najistotniejszą kwestią w obecnych czasach jest zdrowie naszych uczniów i  pracowników.

Apeluję do Państwa, aby nas nie obdarowywać kwiatami i upominkami.
Największym podziękowaniem dla Nauczycieli jest ciepłe słowo, uśmiech, Wasza radość. Bardzo serdecznie dziękuję Wam za zrozumienie, współpracę i zaangażowanie.

W związku z  ryzykiem jakie niesie ze sobą epidemia, tegoroczne zakończenie będzie bardzo nietypowe. Zachowując wszelkie obostrzenia sanitarne i prosząc o ich przestrzeganie, umieszczam w pliku harmonogram odbioru świadectw.
Zaznaczam, że podane niżej godziny nie są obligatoryjne. To Państwo decydujecie czy dziecko odbierze świadectwo. Rekomenduję, by po jego odbiór zgłosił się rodzic, któremu na podstawie dowodu tożsamości zostanie wydany dokument. Nieodebrane świadectwa zostaną przechowane w sejfie. Będzie można je odebrać w dowolnym terminie,  po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem szkoły – sekretariat.
Proszę pamiętać, aby przed odebraniem świadectwa oddać wcześniej książki do biblioteki oraz komputery wypożyczone ze szkoły. Warunek wydania świadectwa.
Harmonogram odbioru świadectw dnia 26 czerwca 2020 r.
Odbiór świadectwa jest możliwy w ustalonych niżej godzinach. Proszę zachować środki ostrożności ( maseczki, odległości). Po świadectwo przychodzi osoba zdrowa, która nie pozostaje w kwarantannie, ani nie miała styczności z osobami zarażonymi.
Wydawanie dokumentów odbędzie się od strony boiska- trzema wejściami ( wejście po schodach do starej sali gimnastycznej, wejście główne, wejście od strony nowej sali) oraz wejściem przy parkingu nowej sali gimnastycznej. Osoba odbierająca świadectwo nie wchodzi na teren szkoły (oprócz uczniów klas ósmych). Proszę zadbać o strój adekwatny do pogody – w razie dłuższego oczekiwania.
W załączniku podaję harmonogram odbioru świadectw.
Z wyrazami szacunku Aleksandra Mroczkowska

Harmonogram wydawania świadectw 26 czerwca 2020r.

Godzina Wejście nr 1– główne od strony boiska Wejście nr 2– od strony boiska przez nową salę gimnastyczną Wejście nr 3– od strony boiska, schody koło starej sali gimnastycznej Wejście nr 4– od strony nowej sali gimnastycznej- parking
8.00-8.20 7a 7b 7c 8d
8.30-8.50 6a 6b 6c 8c
9.00-9.20 6d 6e 5a 8b
9.30-9.50 5b 5c 5d 8a
10.00-10.20 5e 5f 4a ——
10.30-10.50 4b 2a 1a 3a
11.00-11.20 —— 2b 1b 3b
11.30-11.50 —— 2c 1c 3c
12.00-12.20 —— 2d 1d 3d
12.30-12.50 —— 2e 1e ——

 

Przewidujemy wydawanie świadectw dla poszczególnych klas w czasie 20 minut. Pomiędzy kolejnymi klasami planujemy dezynfekcję miejsca. Uczniowie z wyjątkiem klas ósmych nie wchodzą na teren szkoły. Proszę nie organizować jakichkolwiek spotkań grupowych z wychowawcami na terenie szkoły.

 

Komentarze