• Spotkania z rodzicami

• Zebrania z rodzicami dla klas 4-8 odbędą się 9 maja 2024 r.(czwartek)

Zebrania z rodzicami dla oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 odbędą się 10-12 czerwca 2024 r.- wg harmonogramu ustalonego przez wychowawcę (poniedziałek- środa) i będą spotkaniami indywidualnymi.

Spotkanie Rady Rodziców odbędzie się 9 maja 2024 r. o godzinie 16.30 w stołówce szkolnej.
    • Uwaga!!!Poniżej przedstawiamy harmonogram konsultacji z nauczycielami. Spotkanie będzie możliwe po wcześniejszym umówieniu się z konkretnym nauczycielem przez dziennik Librus.

Piątek 10.05.2024

Co nowego w szkole?
      • Festiwal muzyczny "Siódemka łączy pokolenia"

• 20.03.2024
      • Serdecznie zapraszamy na IV edycję Festiwalu Muzycznego – Siódemka łączy pokolenia.

Duety uczniów z najbliższymi, nauczycielami oraz zespoły muzyczne i taneczne przeniosą nas w muzyczną podróż do świata filmów i bajek.

Festiwal odbędzie się 25 kwietnia 2024 r. o godz. 17:00 w Chojnickim Centrum Kultury.

Bilety do nabycia w II sekretariacie szkoły.

Zachęcamy do udziału.

• Alternatywna Lekcja W-Fu z Moniką Pyrek w Szkole Podstawowej Nr 7!

• 19.03.2024
      • Przygotujcie się na niezwykłą lekcję w-fu, która zmieni Wasze spojrzenie na sport i aktywność fizyczną!

Już w dniach 21-22 marca w Szkole Podstawowej Nr 7 w Chojnicach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z udziałem legendy polskiego sportu - Moniki Pyrek! Zapraszamy uczniów na Alternatywną Lekcję W-Fu, która będzie okazją do spotkania z Moniką Pyrek, byłą rekordzistką Polski w skoku o tyczce, a obecnie cenioną trenerką i inspirującą osobą. Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą mieli szansę nie tylko poznać tajniki tej dyscypliny sportowej, ale również dowiedzieć się, jak sport może zmieniać życie i rozwijać umysł oraz ciało.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!

Spotkanie odbędzie się 21-22 marca w Szkole Podstawowej Nr 7.

Do zobaczenia na lekcji, która z pewnością będzie inspirująca i pełna pozytywnej energii!

• Wiosenne kwiatki zasadzone!

• 19.03.2024
      •

Uczestnicy kółka przyrodniczego z klas 2 i 3 mieli okazje dzięki uprzejmości mamy Wojtka zasadzić bratki i prymulki!

Pani Agnieszko -dziękujemy!

Nasze donice upiększają już wejście do szkoły – Witaj wiosno!

(Katarzyna Kniter)

• Niezdrowa energia- napoje energetyzujące

• 17.03.2024
      •

W dniu 11 marca 2024r. odbyły się zajęcia z p. Iwoną Jażdżewską zajmującą się promocją zdrowia w chojnickim Sanepidzie. Spotkanie było kierowane do wszystkich uczniów klas 6 i dotyczyło spożywania napojów energetycznych. Podczas zajęć uczniowie poznali negatywne skutki picia „energetyków”, rozmawiali na temat sposobów dodawania sobie energii w ciągu dnia oraz wskazywali możliwości zastąpienia napojów energetycznych zdrowymi nawykami, bezpiecznymi dla ich młodych organizmów.

• Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

Jan Karnowski
    • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
    • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców