• Mów dziecku, że jest dobre,że może, że potrafi
    • Janusz Korczak
      • Pedagog - Patrycja Zmuda Trzebiatowska

• Jeśli chcesz się podzielić swoimi radościami, sukcesami, masz problem, potrzebujesz pomocy w trudnej dla Ciebie sprawie to zapraszam w godzinach pracy pedagoga i nie tylko…

Pedagog, pedagog specjalny – mgr Patrycja Zmuda Trzebiatowska

Poniedziałek: 8:00 - 13:00

Wtorek: 8:00 – 13:00

Środa: 08:00 – 16:00

Czwartek: 8:00 -15:00 Konsultacje (15:00 – 16:00)

Piątek: 08:00 - 15:00

• Moje zadania jako pedagoga w szkole są różnorodne, często trudne.

Jeśli potrzebujesz  pomocy w konfliktach na różnych płaszczyznach. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby Ci pomóc. Nie ma gotowych recept na rozwiązanie problemów. Zadaniem pedagoga jest wspierać, próbować zrozumieć, szukać przyczyn i wskazywać możliwości rozwiązań.

Drodzy

Uczniowie!

możecie się zgłosić do pedagoga:

–  gdy nie radzicie sobie z programem nauczania, chcecie uzyskać pomocy i rady z tym związanej,

–  gdy ktoś naruszy Twoje prawa;

–  gdy ktoś stosuje wobec Ciebie przemoc;

–  gdy potrzebujesz pomocy i rady;

–  gdy chcesz porozmawiać z kimś;

Rodzice uczniów mogą oczekiwać:

–  pomocy w rozwiązaniu sytuacji problemowej, dotyczącej ich dziecka;

–  trudności w nauce bądź niepowodzenia szkolne dziecka – możliwość rozpoznania przyczyn kłopotów w nauce, poprzez kontakt z poradnią psychologiczno-pedagogiczną, diagnozującą przyczyny niepowodzeń szkolnych, deficyty rozwojowe dzieci;

– problemy z zachowaniem dziecka (zmiany zachowania dziecka, problemy dziecka z rówieśnikami)

Jeżeli masz problem, potrzebujesz pomocy w trudnej dla Ciebie sprawie,   chcesz się pochwalić swoimi sukcesami, porozmawiać na ważne dla Ciebie tematy! Przyjdź, czekamy na Ciebie, pokój 210 – 1 piętro.

• Zapraszamy do zapoznania się z broszurą "Dzieci w wirtualnej sieci"