• Ten, kto nosi problem, niesie też jego rozwiązanie
      • Steve de Shazer
        • Psycholog szkolny - Dominika Mrówczyńska

• Poniedziałek: 09:00 - 15:30

Wtorek: 11:00 - 15:30

Środa: 08:00 - 14:30

Czwartek: 08:00- 14:30 Dyżur: 14:30- 15:30

Piątek: 08:00 - 12:00

• Czy wiesz, że każdy z nas ma w sobie wielkie bogactwo – niezależnie od tego kim jest, skąd pochodzi i jak wygląda? Czasem tylko bywa tak, że nie zdajemy sobie z tego sprawy, albo nie wiemy jak to bogactwo z siebie wydobyć, a czasem po prostu nie mamy okazji, by to pokazać… A może nie dajemy sobie na to szansy?

Każdy z nas potrzebuje drugiego człowieka, zrozumienia, każdy potrzebuje poczuć się ważny, lubiany i potrzebny na tyle, na ile potrafi.

Jeśli czujesz, że masz kłopot w porozumiewaniu się z otaczającymi Ciebie ludźmi, z rówieśnikami, czy swoimi najbliższymi – zapraszam do współpracy! Rozmowa, dialog, porozumienie i poszukiwanie rozwiązań to najlepsza droga do dobrego samopoczucia nie tylko w szkole!