• Stołówka

Na konto;

WZÓR WPŁATY:

adres odbiorcy:

Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach, Tuwima 2 , 89-600 Chojnice

W tytule przelewu proszę podać

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, KLASĘ ORAZ TYTUŁ WPŁATY.

Jadłospis  od  19.09 – 23.09.2022 r.

PONIEDZIAŁEK  19.09.2022 r.

Zupa ogórkowa, (skład surowcowy wywar mięsny (schab wieprz ,): warzywny: marchewka, seler, pietruszka, por, śmietana 30%, ogórki kiszone, sól, nać pietruszki, przyprawy)

chleb pszenno-żytni

Wtorek 20.09.2022 r.

Klops mielony smażony, buraczki, ziemniaki (skład surowcowy: mięso mielone z łopatki, buraczki, mąka typ 500, bułka tarta, jajka, ziemniaki, cebula,  olej kujawski, przyprawy)

ŚRODA   21.09.2022 r.

Filety  z kurczaka w sosie słodko- kwaśnym z ryżem,

(skład surowcowy: filety z kurczaka, ryż, mąka ziemniaczana,

marchew plastry, papryka czerwona, ananas , sok ananasowy i jabłkowy, olej  przyprawy)

woda mineralna ,

CZWARTEK   22.09.2022 r.

Gulasz z kaszą w jarzynach, surówka z kapusty czerwonej,

(skład surowcowy: mięso – łopatka wp., mąka typ 500, kasza pęczak, wiejska, marchew, kapusta czerwona, cebula, olej kujawski, śmietana 30%, przyprawy)

PIATEK  23.09.2022 r.

Makaron z twarogiem i sosem truskawkowym(skład surowcowy: makaron, twaróg półtłusty, jogurt naturalny, śmietana ukwaszona, cukier, truskawki,)

woda mineralna,

Potrawy mogą zawierać składniki, które mogą być przyczyną alergii lub nietolerancji np.: gluten, seler, pomidory, pietruszka, orzechy arachidowe, nasiona sezamu, orzechy, ryby, jajko, nasiona soi itp. mleko (łącznie z laktozą), gorczyca

• Owoce cytrusowe: pomarańcze, cytryny, mandarynki, grejpfruty, banany, truskawki, poziomki, maliny

Wszystkie alergeny są wymienione w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 1169/2011 z dnia 25.10.2011r., w załączniku Nr II

Wyrazy pogrubione w tekście oznaczają alergeny (patrz legenda);

Wyrazy pogrubione w tekście oznaczają alergeny (patrz legenda);

ZMIANA STAWKI ŻYWIENIOWEJ!!!

Informuje, się że ze względu na wzrost cen artykułów spożywczych wysokość stawki żywieniowej w roku szkolnym 2022/2023 wynosi 5 zł.
      Stawka żywieniowa została zatwierdzona przez organ prowadzący , tj; Gminę Miejską Chojnice i dotyczy wszystkich szkół przez nią prowadzonych.
         INFORMACJA DOTYCZĄCA OBIADÓW
      OBIADY W M-CU PAŹDZIERNIKU 2022 r.

Wszystkie osoby, które będą chciały skorzystać w m-cu październiku br. ze szkolnych obiadów winny uregulować należność do dnia 25.09.2022 r. Najpóźniej30,09,2022
                 Koszt obiadów na m-c październik    dla ucznia =  95 zł
       NR  KONTO:    09 1020 1491 0000 4002 0098 1597
                   WZÓR WPŁATY:
      adres odbiorcy ;  Szkoła Podstawowa Nr 7
                                      im. Jana Karnowskiego w Chojnicach
        ul. Tuwima 2 ,     89-600 Chojnice
      W treści przelewu proszę podać  :
       Nazwisko i imię dziecka, klasa i miesiąc, za który jest wpłata.
      Należność za obiady jest regulowana wyłącznie przelewem na rachunek bankowy
       szkoły. Wpłaty gotówką nie są przyjmowane.
      PROSZĘ NIE WPŁACAĆ INNYCH KWOT NIŻ SĄ WSKAZANE

• UWAGA !!!   Od poniedziałku 22 listopada będą czynne źródełka z wodą pitną.    Dalej obowiązuje zakaz picia wody bezpośrednio ze  źródełka.   Źródełka służą wyłącznie do nalewania wody do własnych butelek. Na stołówce woda będzie podawana wyłączne do obiadów.

• Regulamin korzystania ze stołówki

• Harmonogram wydawania obiadów

Godziny wydawania posiłków
        Uczniowie   Kl. I-III - uczniowie przychodzą na obiad z wychowawcą o wyznaczonej godzinie

Kl. IV i V   -   przychodzą na przerwę o godz. 11 30
          Kl. VI i VII - przychodzą na przerwę o godz.  12 30
          Kl. VIII -      przychodzą na przerwę o godz.  13 30
         Uczniowie, którzy kończą wcześniej lekcje, jedzą obiad po najbliższej przerwie.