• Stołówka

Na konto;

WZÓR WPŁATY:

adres odbiorcy:

Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach, Tuwima 2 , 89-600 Chojnice

W tytule przelewu proszę podać

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, KLASĘ ORAZ TYTUŁ WPŁATY.

OPŁATA ZA OBIAD NA MIESIĄC LUTY WYNOSI

100 ZŁOTYCH.

PROSZĘ UREGULOWAĆ JAK NAJSZYBCIEJ OPŁATY.

Jadłospis  od  06.02 – 10.02.2023 r.

PONIEDZIAŁEK  06.02.2023 r.

Zupa pomidorowa z makaronem , (skład surowcowy wywar mięsny  (schab): warzywny: marchewka, seler, pietruszka, por, śmietana 30%, makaron kokardki, przecier pom. 30%, mąka typ 500,    przyprawy)

chleb( pszenno-żytni),  banan

WTOREK 07.02.2023 r.

Schab pieczony  , sos pieczarkowy, ziemniaki, kapusty czerwona,  (skład surowcowy: mięso schab wieprz., mąka typ 50, ziemniaki, olej kujawski, cebula, kapusta czerwona, jogurt naturalny, śmietana 30%, pieczarki, masło extra, przyprawy)

woda mineralna, owoc

ŚRODA   08.02.2023 r.

Potrawka z kurczaka z warzywami, ryż, groszek z marchewką, (skład surowcowy: filety  z kurczaka, marchewka, groszek, seler - korzeń, pietruszka, pory, ryż, olej kujawski, rodzynki, cytryna, mąka typ 500, jaja, masło extra, śmietana 30%, nać pietruszki, przyprawy)

woda mineralna,   owoc

CZWARTEK   09.02.2023 r.

Klops mielony smażony, buraczki, ziemniaki (skład surowcowy: mięso mielone z łopatki, buraczki, mąka typ 500, bułka tarta, jajka, ziemniaki, cebula,  olej kujawski, śmietana 30%, przyprawy)

woda mineralna,

PIATEK  10.02.2023 r.

Filety rybne- paluszki, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej,

(skład surowcowy: filety rybne - paluszki, olej kujawski, kapusta kiszona, marchew, śmietana 30%, ziemniaki.

woda mineralna, owoc

Potrawy mogą zawierać składniki, które mogą być przyczyną alergii lub nietolerancji np.: gluten, seler, pomidory, pietruszka, orzechy arachidowe, nasiona sezamu, orzechy, ryby, jajko, nasiona soi itp. mleko (łącznie z laktozą), gorczyca

• Owoce cytrusowe: pomarańcze, cytryny, mandarynki, grejpfruty, banany, truskawki, poziomki, maliny

Wszystkie alergeny są wymienione w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 1169/2011 z dnia 25.10.2011r., w załączniku Nr II

Wyrazy pogrubione w tekście oznaczają alergeny (patrz legenda);

ZMIANA STAWKI ŻYWIENIOWEJ!!!

Informuje, się że ze względu na wzrost cen artykułów spożywczych wysokość stawki żywieniowej w roku szkolnym 2022/2023 wynosi 5 zł.
      Stawka żywieniowa została zatwierdzona przez organ prowadzący , tj; Gminę Miejską Chojnice i dotyczy wszystkich szkół przez nią prowadzonych.
         INFORMACJA DOTYCZĄCA OBIADÓW

NR  KONTO:    09 1020 1491 0000 4002 0098 1597
                   WZÓR WPŁATY:
      adres odbiorcy ;  Szkoła Podstawowa Nr 7
                                      im. Jana Karnowskiego w Chojnicach
        ul. Tuwima 2 ,     89-600 Chojnice
      W treści przelewu proszę podać  :
       Nazwisko i imię dziecka, klasa i miesiąc, za który jest wpłata.
      Należność za obiady jest regulowana wyłącznie przelewem na rachunek bankowy
       szkoły. Wpłaty gotówką nie są przyjmowane.
      PROSZĘ NIE WPŁACAĆ INNYCH KWOT NIŻ SĄ WSKAZANE!

•  UWAGA !!!   Od poniedziałku 22 listopada będą czynne źródełka z wodą pitną.    Dalej obowiązuje zakaz picia wody bezpośrednio ze  źródełka.   Źródełka służą wyłącznie do nalewania wody do własnych butelek. Na stołówce woda będzie podawana wyłączne do obiadów.

• Regulamin korzystania ze stołówki

• Harmonogram wydawania obiadów

Godziny wydawania posiłków
        Uczniowie   Kl. I-III - uczniowie przychodzą na obiad z wychowawcą o wyznaczonej godzinie

Kl. IV i V   -   przychodzą na przerwę o godz. 11 30
          Kl. VI i VII - przychodzą na przerwę o godz.  12 30
          Kl. VIII -      przychodzą na przerwę o godz.  13 30
         Uczniowie, którzy kończą wcześniej lekcje, jedzą obiad po najbliższej przerwie.