• Nasi uczniowie nagrodzeni w konkursie plastycznym CHCK "Zimowy kolaż dla Babci i Dziadka"!

      31.01.2023

      Przedstawiamy listę uczniów naszej szkoły nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie pt. „Zimowy kolaż dla Babci i Dziadka” zorganizowanym z okazji Dnia Babci i Dziadka przez Chojnickie Centrum Kultury:

      KATEGORIA KLASY I –III

      II miejsce - Liliana Ryduchowska, Szkoła Podstawowa nr 7 w Chojnicach (kl. 1b)

      Wyróżnienie - Mia Łoboda, Szkoła Podstawowa nr 7 w Chojnicach (kl. 1b)

       

      KATEGORIA KLASY IV – VI

      I miejsce- Emilia Śledź, Szkoła Podstawowa nr 7 w Chojnicach (kl. 5a)

       

      KATEGORIA KLASY VII – VIII

      I miejsce- Bartłomiej Śledź, Szkoła Podstawowa nr 7 w Chojnicach (kl. 8e)

       

      Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Uroczyste wręczenie nagród odbyło  się w niedzielę 22 stycznia 2023r. w Chojnickim Centrum Kultury. Nagrodzone i wyróżnione prace zostały wyeksponowane na wystawie plenerowej na Wzgórzu Ewangelickim do końca stycznia 2023 roku.

       

      Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!

     • Dzień piżamy

      18.01.2023

      Dzień piżamy W piątek, 13.01 Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów klas 4-8 do spędzenia nietypowo dnia w szkole - bo w piżamie. Dodatkowo, dzięki pomocy pań z kuchni, przygotował dla osób ubranych w piżamy - popcorn. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy z dużym optymizmem podeszli do naszej zaproponowanej akcji i wzięli w niej udział. Uśmiechy, które Wam towarzyszyły tego dnia są bezcenne. Tymczasem życzymy wszystkim uczniom udanych ferii, a kolejne akcje już będą na Was czekać po powrocie. Bądź na bieżąco :)

     • Świąteczny mecz

      04.01.2023

      22.12.2022r. miało miejsce w naszej szkole fantastyczne sportowe wydarzenie. Dzięki Samorządowi Uczniowskiemu udało się zorganizować mecz siatkówki wspólnie z uczniami i nauczycielami. Sędzią podczas meczu był pan Tomasz Briegmann a w skład drużyn weszli ze strony uczniów: Anna Zbielska, Wiktoria Stoltmann, Magdalena Szmaglińska, Julia Błocińska, Bianka Jażdzewska, Sara Cieślik, Kacper Sznajder, Wojtek Szmagliński natomiast ze strony nauczycieli: pani Kinga Jamrógiewicz, pani Anna Pelowska, pan Wojciech Urowski, pan Adam Dzięcielski, pan Piotr Grunau oraz pan Łukasz Łysak. W meczu udział wzięły klasy, które zadbały o świąteczne okno w salach. Dziękujemy grającym za odwagę i fantastyczny oraz emocjonujący mecz. Mamy nadzieję, że jeszcze uda nam się zorganizować takie sportowe wydarzenie w naszej szkole.