• KOMUNIKATY DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH:

• 26.08.2021 r.
            • Spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych

Spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych - 26.08.2021 roku w nowej sali gimnastycznej. Spotkanie odbędzie się o 16.30 i 17.15 zgodnie z poniższym harmonogramem. Jest to zebranie organizacyjno- adaptacyjne, dlatego prosimy aby pierwszoklasiści wzięli w nim udział.

Harmonogram spotkania:

klasa 1a, 1b, 1c- godzina 16.30

klasa 1d, 1e- godzina 17.15.

Program spotkania na sali gimnastycznej:

1. Powitanie uczniów i rodziców przez panią dyrektor Aleksandrę Mroczkowską.
              2. Przedstawienie wychowawców klas.
              3. Omówienie najważniejszych spraw związanych z rozpoczęciem nauki w szkole.

Program spotkania w sali szkolnej:

1. Powitanie uczniów przez wychowawców.
              2. Omówienie zasad szkolnych.
              3. Spacer po szkole.
          • 21.06.2021 r.
            • II termin testów sprawnościowych dla uczniów klas I - klasa sportowa

II termin testów sprawnościowych do I klasy sportowej odbędą się w dniu 21.06.21r. o godzinie 16.30 na nowej sali gimnastycznej.Przypominamy, by dziecko miało aktualne badania lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do uczestnictwa w testach sprawnościowych oraz złożony wcześniej w sekretariacie szkolnym wniosek o przyjęcie do klasy sportowej . Na testy dziecko przynosi zmienne obuwie na salę gimnastyczną i strój sportowy.

• 30.05.2021 r.
            • Bilans 6-latka

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW DZIECI SPOZA NASZEJ ZERÓWKI, KTÓRE PRZYJDĄ DO KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Szanowni Rodzice!

Proszę o realizację badania lekarskiego dziecka odbywającego roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkole (6 lat).

Testy przesiewowe: wzrost, waga, statyka ciała, ostrość wzroku, słuch, RR wykonuje pielęgniarka podstawowej opieki zdrowotnej, do której rodzice złożyli deklarację wyboru.

Lekarz przeprowadza badania profilaktyczne: określa dojrzałość szkolną i dziecka, kwalifikację do grupy na zajęcia wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej, która z początkiem września rozpoczyna się w szkole.

Pielęgniarka szkolna nie wydaje „Kart Badania Rozwoju i Zdrowia Dziecka” – otrzymacie je Państwo w swojej przychodni.

Po zrealizowanym badaniu, proszę o dostarczenie dokumentu do Gabinetu Szkolnego (parter) lub wychowawcy klasy do 10 września 2021 r.

W razie pytań, prosimy o kontakt z pielęgniarką: 508- 134 - 943