• Spotkania z rodzicami

            Zebrania z rodzicami odbędą się 14.09 ( wtorek) oraz 15.09 (środa) według poniższego harmonogramu.

            Spotkanie Rady Rodziców odbędzie się 15.09 (środa) o godzinie 17.30 w stołówce szkolnej.

            15.września- środa

            5-latki

            A.Górnowicz

            „na morzu”

            16.30

            „0a”

            M.Drążkowska

            M.Łapińska

            J.Mączkowska

            „w lesie”

            „0b”

            N.Lubińska

            „w teatrze”

            „0c”

            M.Pilcek

            „na łące’

            14.września- wtorek

            1a

            Bożena Szmaglińska

            201

            16.30

            1b

            Barbara Kin

            100

            16.30

            1c

            Magdalena Ubowska

            101

            16.30

            1d

            Karolina Tyborska

            200

            16.00

            1e

            Paulina Kuklińska

            201

            17.30

            2a

             Monika Glock

            101

            17.30

            2b

            Marta Podolska

            205

            16.30

            2c

             Justyna Pitroch

            203

            16.30

            2d

             Dorota Pestka

            203

            17.30

            3a

             Sylwia Osińska

            205

            17.30

            3b

             Kinga Dahlke

            204

            16.30

            3c

             Maria Kaźmierczak

            świetlica

            16.30

            3d

            Katarzyna Kniter

            200

            17.30

            3e

            Monika Mankiewcz

            204

            17.30

            4a

             Ewa Uske

            3

            16.30

            4b

             Maria Synak

            300

            16.30

            4c

             Rafał Lew Kiedrowski

            207

            16.30

            4d

             Małgorzata Pastwa

            300

            17.30

            4e

             Łukasz Łysak

            3

            17.30

            5a

             Hanna Wyrowińska

            207

            17.30

            5b

             Maria Guzelak-Robaszkiewicz

            415

            16.30

            5c

             Mateusz Knitter

            208

            16.30

            5d

             Anna Stanek

            208

            17.30

            6a

             Grażyna Kiedrowicz

            208a

            16.30

            6b

             Joanna Bet-Lewińska

            12

            16.30

            7a

             Daria Jażdżewska

            305

            16.30

            7b

             Tomasz Briegmann

            11

            16.30

            7c

             Wiesława Tyborska

            304

            16.30

            7d

             Joanna Buse

            308

            16.30

            7e

             Agata Malinowska

            10

            16.30

            7f

             Ewa Raith

            307

            16.30

            8a

             Michał Dalke

            302

            16.30

            8b

             Anna Pelowska

            303

            16.30

            8c

             Grażyna Jagoda

            306

            16.30

            8d

             Iwona Masiak

            206

            16.30

            8e

             Anita Krawczyk

            301

            16.30

             

          • Oddziały przedszkolne "0 b" i "0 c" w roku szkolnym 2021/2022

            Oddział przedszkolny „0b”

            rok szkolny 2021/2022

             

            Lp.

            Nazwisko

            Imię

            1.  

            Altmann

            Hubert

            1.  

            Boruta

            Agata

            1.  

            Cieniuch

            Aleksander

            1.  

            Czaplewska

            Julia

            1.  

            Dronżek

            Malwina

            1.  

            Januszewska

            Alicja

            1.  

            Jażdżewski

            Tymon

            1.  

            Karczmarczyk

            Paulina

            1.  

            Knitter

            Alex

            1.  

            Kobus

            Przemysław

            1.  

            Kołodziejska

            Blanka

            1.  

            Krukowska

            Lena

            1.  

            Kujawski

            Ignacy

            1.  

            Labuda

            Szymon

            1.  

            Landowska

            Lena

            1.  

            Langowski

            Jan

            1.  

            Megger

            Julia

            1.  

            Modrzejewski

            Filip

            1.  

            Nitka

            Helena

            1.  

            Rzepiński

            Michał

            1.  

            Sobociński

            Mikołaj

            1.  

            Szczęsny

            Bartosz

            1.  

            Szyca

            Bianka

            1.  

            Trzcińska

            Liliana

            1.  

            Woźniak

            Mateusz

             

            Oddział przedszkolny „0c”

            rok szkolny 2021/2022

             

            Lp.

            Nazwisko

            Imię

            1.  

            Berendt

            Zuzanna

            1.  

            Golor

            Agata

            1.  

            Januszewski

            Nikodem

            1.  

            Kalinowski

            Maksymilian

            1.  

            Korda

            Pola

            1.  

            Lenc

            Oliwia

            1.  

            Lepak

            Dominik

            1.  

            Myszka

            Igor

            1.  

            Perszewski

            Aleksander

            1.  

            Pestka

            Zofia

            1.  

            Piątek

            Wiktoria

            1.  

            Prądzyńska

            Wiktoria

            1.  

            Przyszlak

            Blanka

            1.  

            Rychlicki

            Aleksander

            1.  

            Ryduchowska

            Liliana

            1.  

            Smentek

            Bartosz

            1.  

            Stawska

            Oliwia

            1.  

            Szulc

            Ksawery

            1.  

            Tesmer

            Szymon

            1.  

            Theis

            Zuzanna

            1.  

            Weijer

            Emilia

            1.  

            Wiese

            Kacper

            1.  

            Zabłocki

            Aleksander

            1.  

            Zabrocki

            Filip

            1.  

            Zielińska

            Marcela