• Działania SK Caritas

•

W naszej szkole działa Szkolne Koło Caritas. Osoby zaangażowane w jego działalność przekazują wartości, które w obecnym świecie są mało popularne takie jak: skromność, dobro, współczucie i potrzeba niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Już od początku roku szkolnego uczniowie aktywnie włączyli się w bezinteresowną pomoc potrzebującym. Na koncie mają już sporo  takich akcji jak: przygotowanie dla wszystkich pracowników podziękowań z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zbiórkę materiałów opatrunkowych, słodyczy dla seniorów, wykonanie kartek świątecznych dla chorych. Natomiast listopad już zawsze będzie się kojarzył nam ze słodkościami, a to za sprawą środowych ciasteczek dla Aleksa. Wszystkim zaangażowanym w akcje dziękujemy!!! Z Waszą pomocą podczas kiermaszu świątecznego, koncertów i sprzedaży ciasteczek na konto Aleksa wpłynęło 23396,46 zł.

Opiekunowie Caritasu pani Basia i Ewelina.