• Rok szkolny 2020/2021

• maj 2021
            • Olimpiada Języka Angielskiego

Jessica Stargecka i Róża Stolp zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce w Olimpiadzie Języka Angielskiego organizowanej przez II LO w Chojnicach.

• maj 2021
            • „MY T-SHIRT SAGT”

Praca Dominiki Langowskiej zdobyła drugą nagrodę w etapie powiatowym konkursu plastyczno-językowego „MY T-SHIRT SAGT” organizowanego przez Szkołę Podstawową Gedanensis w Gdańsku.

• maj 2021 r.

Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

Emilia Grabowska, uczennica klasy 6b, Wojciech Gorzyński, uczeń klasy 7c i Szymon Szarmach, uczeń klasy 6e zakwalifikowali się do etapu krajowego konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski.

• kwiecień 2021 r.
            • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Spojrzeć prawdzie w oczy”

wyróżnienie : Nina Hope i Anastazja Chlasta

• kwiecień 2021 r.
            • V Wojewódzki Turniej Czytelniczy

Milena Hope kl.6B  –  IV miejsce
              Emilia Grabowska kl. VIB –  VI miejsce

• Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Paweł Sułkowski, uczeń klasy 8 a, został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.

• Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Matylda Hamerska z klasy 7c zakwalifikowała się do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

• Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Anna Borzyszkowska, uczennica klasy 8b, zakwalifikowała się do finałowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

• Ogólnopolska Olimpiada Chemiczna

Ania Borzyszkowska, uczennica klasy 8 b, wraz z Dominikiem Jażdżewskim z klasy 7c dostali się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej dla uczniów szkół podstawowych.

• luty 2021
            • Wojewódzki Konkurs Literacki „Sienkiewicz słowem malowany”

Uczeń klasy 8a, Daniel Wenderski, zajął III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Sienkiewicz słowem malowany”.