• 0 c "Na łące"

nauczyciel wspomagający: Magdalena Drewczyńska

język angielski ​​​​​​-Katarzyna Kendys

religia - Barbara Piekarska

• INFORMACJE OD NAUCZYCIELI:

• 16.09.2022

Wizyta na stadionie MKS CHOJNICZANKA

W tym tygodniu dzieci z oddziałów zerowych odwiedziły stadion miejski w Chojnicach.
            Przedszkolacy zobaczyli jak wygląda murawa z perspektywy piłkarzy, a także poczuli się jak trenerzy zasiadając za stołem konferencyjnym.
            Z całą pewnością moc sportowych wrażeń dostarczy zerówkowiczom wyjątkowy prezent od chojnickiego klubu - voucher na wybrany mecz.
            Serdecznie dziękujemy pracownikom
            i drużynie MKS CHOJNICZANKA za miłe przyjęcie na stadionie.
            Do zobaczenia na meczu ! ⚽️
        • 20.09.2022

Dzień Przedszkola

Dziś Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ! 🥳🎊🎉
            Z tej okazji na dzieci z oddziałów zerowych czekała niezwykła niespodzianka - wspólne wyjście do Chojnickiego Centrum Kultury na bajkę "Pies w rozmiarze XXL".
            Przygody psa Marmaduka trzymały w napięciu do ostatniej sekundy ! 🎬📽🎞
            Wszystkim przedszkolakom życzymy dni pełnych przygód oraz aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach ! ❤