• 0 a "Na morzu"

Anna Drewczyńska, Magdalena Serowik

język angielski ​​​​​​- Katarzyna Kendys

religia – Barbara Piekarska
      • INFORMACJE OD NAUCZYCIELI:

• Wydarzenia z życia grupy:

• 21.5.1985
          • {#1084}

Pierwsze kroki

Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor eu est sagittis cursus sed eu ex. Suspendisse bibendum dignissim justo. Aliquam vestibulum magna at iaculis eleifend. Sed mattis ligula et sem egestas rutrum. Vestibulum

• 5.4.1990

Morbi volutpat enim

Phasellrtsce scipitvarius mi. Cum sociistoque pentibus et magnis diarturtots nascetur rimulug maleada odiorbi dio gravida atcurus necuus a lorem. Maecenas tristique ori ac sem. Duis ultrices pharetra gna. Donec accumsan malesuada ornec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amt consc tetuer aiing elit. Mauris fermentum tum magna. Sed laoreet aliquam leo. Ut te dolor dapbus eget elentu vel cursus eleifend elit. Aenean auctor wrna. Aliqua volutpat. Duis ac turpis. Integer rutrum ante eu lacuest um liberoisl porta vel sceleisque eget malesuada at neque. Vivam nibhus leo vel metus. Nulla facilisi. Aenean nec eros. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et trices posuere cubilia Suspendisse sollicitudin velit sed leo pharetra augue nec augue. Nam elit magnandrerit sit amet tincidunt ac viverra sed nulla.

• 8.6.1995

Aliquam congue fermentu

• 1.1.2001

Placerat ipsum

• 28.09.2022

Wycieczka do Chocińskiego Młyna

Dnia 28.09.2022r. wybraliśmy się na wycieczkę do Centrum Edukacji Przyrodniczej w Chocińskim Młynie na warsztaty "Zmysły w lesie". 🌲🌳🌿
            Tworzenie jesiennych obrazów, nasłuchiwanie odgłosów lasu oraz komponowanie leśnych nut zapachowych okazało się świetną i kreatywną zabawą.
            Na koniec Pani Ania oprowadziła nas po muzeum, w którym czekało na nas mnóstwo przyrodniczych ciekawostek i niespodzianek.
        • 16.09.2022

Wizyta na stadionie MKS Chojniczanka

W tym tygodniu dzieci z oddziałów zerowych odwiedziły stadion miejski w Chojnicach.
            Przedszkolacy zobaczyli jak wygląda murawa z perspektywy piłkarzy, a także poczuli się jak trenerzy zasiadając za stołem konferencyjnym.
            Z całą pewnością moc sportowych wrażeń dostarczy zerówkowiczom wyjątkowy prezent od chojnickiego klubu - voucher na wybrany mecz.
            Serdecznie dziękujemy pracownikom
            i drużynie MKS CHOJNICZANKA za miłe przyjęcie na stadionie.
            Do zobaczenia na meczu ! ⚽️⚽️
        • 20.09.2022

Dziś Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ! 🥳🎊🎉
            Z tej okazji na dzieci z oddziałów zerowych czekała niezwykła niespodzianka - wspólne wyjście do Chojnickiego Centrum Kultury na bajkę "Pies w rozmiarze XXL".
            Przygody psa Marmaduka trzymały w napięciu do ostatniej sekundy ! 🎬📽🎞
            Wszystkim przedszkolakom życzymy dni pełnych przygód oraz aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach ! ❤