• Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi...
      • Janusz Korczak
    • Rok szkolny 2021/2022

Sukcesy naszej uczennicy w boksie

Z radością informujemy, iż uczennica naszej szkoły, Wanessa Gruchała, zdobyła srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Boksie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Moda na sport

21 października w podziemach kościoła gimnazjalnego odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej pod hasłem: „Moda na sport”, będącej elementem pleneru sportowo-artystycznego dla uzdolnionych dzieci chojnickich szkół, zorganizowanego we wrześniu we Funce. Maja Szyszka z klasy VII a odebrała nagrodę za wykonanie plakatu, który został wyróżniony za czytelność przekazu oraz minimalizm formalny, będący  cechą dobrego plakatu. Praca Judyty Galińskiej z klasy VII f oraz Aleksandry Cieplińskiej z klasy VII a zostały zakwalifikowane do wystawy.  Gratulujemy naszym uczennicom artystycznych sukcesów.

• Sukcesy uczniów Siódemki

Jest nam niezmiernie miło poinformować o sukcesach naszych uczniów w eliminacjach I i II etapu konkursów chemicznych. Antoni Peno z klasy 8d zakwalifikował się do III etapu  Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej organizowanej przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Antoni Peno i Dominik Jażdżewski z 8c awansowali do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego oraz do III etapu Pomorskiej Ligi Zadaniowej. Na drugim etapie Pomorskiej Ligi Zadaniowej reprezetował nas również Igor Stefankiewicz z klasy 8d.
            Serdecznie gratulujemy chłopakom. Życzymy Wam wytrwałości w przygotowywaniach do finałowych etapów i trzymamy za Was kciuki.

• Powiatowy Konkurs Recytatorski Eko-Art

Powiatowy Konkurs Recytatorski Eko-Art - Paweł Niemczyk wyróżnienie II stopnia

• Półfinały Wojewódzkie w koszykówce 3x3

Magdalena Szmaglińska,Julia Błocińska, Wiktoria Śliwińska - II miejsce

• Międzynarodowy Przegląd Twórczości Artystycznej Motywacje 2021, pod hasłem -ESY FLORESY

Paweł Niemczyk - III miejsce

• Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego Pingwin

Klasy 4

Jakub Gawroński - III miejsce

Anna Walczak III miejsce

Marcelina Panek - I miejsce

klasa 6

Zofia Piekarska - III miejsce

Noemi Baron - III miejsce

Wojciech Gorzyński - III miejsce

• 19.03.2022 r.

Finałowy etap ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla szkół podstawowych

Antoni Peno wśród 180 uczniów, którzy dostali się do finałowego, trzeciego etapu.
            Olimpiada Wiedzy Chemicznej dla szkół podstawowych jest objęta honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego.