• Pomocna Siódemka

• (14.10.2023 r.)

Za nami kolejny tydzień, kiedy wolontariusze oraz dzieci z grup przedszkolnych wspomogli wypiekami akcję "Siepomaga"! Słodkości jak zwykle rozeszły się bardzo szybko.

Z dotychczasowych sprzedaży we wrześniu i październiku, wraz ze zbiórką u rodziców na zebraniu, zebraliśmy łącznie 6.788,96 zł i 2 euro. Dobro wraca!!!

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

W środę ruszyła w naszej szkole akcja sprzedaży ciasteczek i babeczek upieczonych przez wolontariuszy.

Dochód tej , jak i kolejnych akcji, przeznaczany jest na leczenie pani Moniki Stefankiewicz.

Natomiast w czwartek podczas zebrania z rodzicami wolontariusze zbierali datki do puszek przy wsparciu przedstawiciela fundacji „ Siepomaga” pana Tomasza Kabata.

Wspólnie zebraliśmy 4.537,70 zł i 2 euro, ale to jeszcze nie koniec. W przyszły tygodniu kolejna sprzedaż słodkości!!!

Dziękujemy za wsparcie! Pamiętajmy, że dobro powraca!

• Rok szkolny 2021/2022

• 24.09.2021 r.

Sprzątanie terenu wokół hospicjum

• 08.10.2021 r.
          • Pieczenie ciasteczek dla podopiecznych hospicjum - Dzień Chorego

• październik - grudzień 2021 r.

Akcje dla Aleksa

Nasi wolontariusze we współpracy z Caritasem, SU i Parafią Matki Boskiej Fatimskiej włączyli się w zbiórkę fantów, nakrętek, sprzedaż ciasteczek, koncerty, kiermasze, z których dochód zasilił konto Aleksa o 23396,46 zł

• Góra Grosza