• Spotkania z rodzicami

• Zebrania z rodzicami dla klas 4-8 odbędą się 9 maja 2024 r.(czwartek)

Zebrania z rodzicami dla oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 odbędą się 10-12 czerwca 2024 r.- wg harmonogramu ustalonego przez wychowawcę (poniedziałek- środa) i będą spotkaniami indywidualnymi.

Spotkanie Rady Rodziców odbędzie się 9 maja 2024 r. o godzinie 16.30 w stołówce szkolnej.
    • Uwaga!!!Poniżej przedstawiamy harmonogram konsultacji z nauczycielami. Spotkanie będzie możliwe po wcześniejszym umówieniu się z konkretnym nauczycielem przez dziennik Librus.

Sobota 11.05.2024

Co nowego w szkole?
      • Sprzedaż słodkości przez wolontariuszy

• 01.10.2023
      • Kolejny tydzień, kiedy wolontariusze oraz dzieci z grup przedszkolnych wspomogli wypiekami akcję "Siepomaga" na rzecz pani Moniki. Za tydzień w środę  tez sprzedajemy!

Dziękujemy !

• FESTYN JESIENNY

• 28.09.2023
      • Serdecznie zapraszamy na FESTYN JESIENNY , który odbędzie się 10 października o godz. 15:45 w nowej sali gimnastycznej.

Środki uzyskane w trakcie festynu będą przeznaczone na strefę relaksu dla klas I-III oraz na leczenie pani Moniki Stefankiewicz.

• 2c poznaje pracę kuriera

• 28.09.2023
      • Uczniowie klasy 2c wraz z wychowawczynią  Moniką Mankiewicz odwiedzili punkt DPD w Chojnicach. Dzieci dowiedziały się czym zajmuje się firma kurierska, co należy zrobić aby nadać paczkę, jak również co dzieje się z wysłaną paczką zanim trafi do klienta. Ponadto dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat pracy kuriera oraz dowiedziały się czego nie można wysyłać. Na koniec każdy uczeń otrzymał swoją własną paczkę. Dziękujemy bardzo firmie kurierskiej DPD za przybliżenie nam zawodu kuriera.

• Europejski Tydzień Sportu

• 28.09.2023
      • W związku z 9. edycją Europejskiego Tygodnia Sportu 2023, której narodowym koordynatorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki, nauczyciele wychowania fizycznego pani A.Pelowska i pan A.Dziecielski zorganizowali wycieczkę szkolną do parku linowego w Człuchowie.

Dzieci spędziły czas na świeżym powietrzu pod czujnym okiem instruktorów, a pokonywanie przeszkód dało im wiele satysfakcji, jak również podniosło ich sprawność fizyczną. Uczestnicy poczuli przypływ adrenaliny, a czasem i nutkę strachu, jednak dzielnie przełamali swoje słabości i w komplecie ukończyli swoje trasy. 💪🌳🧗‍♂️"

• Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

Jan Karnowski
    • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
    • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców