• Komunikaty dla klas 1-3

        • Spotkania z rodzicami

          Zebrania z rodzicami odbędą się 14.09 ( wtorek) oraz 15.09 (środa) według poniższego harmonogramu.

          Spotkanie Rady Rodziców odbędzie się 15.09 (środa) o godzinie 17.30 w stołówce szkolnej.

          15.września- środa

          5-latki

          A.Górnowicz

          „na morzu”

          16.30

          „0a”

          M.Drążkowska

          M.Łapińska

          J.Mączkowska

          „w lesie”

          „0b”

          N.Lubińska

          „w teatrze”

          „0c”

          M.Pilcek

          „na łące’

          14.września- wtorek

          1a

          Bożena Szmaglińska

          201

          16.30

          1b

          Barbara Kin

          100

          16.30

          1c

          Magdalena Ubowska

          101

          16.30

          1d

          Karolina Tyborska

          200

          16.00

          1e

          Paulina Kuklińska

          201

          17.30

          2a

           Monika Glock

          101

          17.30

          2b

          Marta Podolska

          205

          16.30

          2c

           Justyna Pitroch

          203

          16.30

          2d

           Dorota Pestka

          203

          17.30

          3a

           Sylwia Osińska

          205

          17.30

          3b

           Kinga Dahlke

          204

          16.30

          3c

           Maria Kaźmierczak

          świetlica

          16.30

          3d

          Katarzyna Kniter

          200

          17.30

          3e

          Monika Mankiewcz

          204

          17.30

          4a

           Ewa Uske

          3

          16.30

          4b

           Maria Synak

          300

          16.30

          4c

           Rafał Lew Kiedrowski

          207

          16.30

          4d

           Małgorzata Pastwa

          300

          17.30

          4e

           Łukasz Łysak

          3

          17.30

          5a

           Hanna Wyrowińska

          207

          17.30

          5b

           Maria Guzelak-Robaszkiewicz

          415

          16.30

          5c

           Mateusz Knitter

          208

          16.30

          5d

           Anna Stanek

          208

          17.30

          6a

           Grażyna Kiedrowicz

          208a

          16.30

          6b

           Joanna Bet-Lewińska

          12

          16.30

          7a

           Daria Jażdżewska

          305

          16.30

          7b

           Tomasz Briegmann

          11

          16.30

          7c

           Wiesława Tyborska

          304

          16.30

          7d

           Joanna Buse

          308

          16.30

          7e

           Agata Malinowska

          10

          16.30

          7f

           Ewa Raith

          307

          16.30

          8a

           Michał Dalke

          302

          16.30

          8b

           Anna Pelowska

          303

          16.30

          8c

           Grażyna Jagoda

          306

          16.30

          8d

           Iwona Masiak

          206

          16.30

          8e

           Anita Krawczyk

          301

          16.30

           

      • 1.09.2021 r.
        • Rozpoczęcie roku szkolnego

          Klasa/wychowawca

          sala

          godzina

          1a Bożena Szmaglińska

          Nowa sala, następnie s.205

          9.00

          1b Barbara Kin

          Nowa sala, następnie s.100

          9.00

          1c Magdalena Ubowska

          Nowa sala, następnie s.101

          9.00

          1d Karolina Tyborska

          Nowa sala, następnie s.200

          9.00

          1ePaulina Kuklińska

          Nowa sala, następnie s.201

          9.00

          2a Monika Glock

          101

          8.00

          2b Marta Podolska

          205

          10.30

          2c Justyna Pitroch

          203

          10.30

          2d Dorota Pestka

          203

          8.00

          3a Sylwia Osińska

          205

          8.00

          3b Kinga Dahlke

          204

          8.00

          3c Maria Kaźmierczak

          100

          8.00

          3d Katarzyna Kniter

          200

          8.00

          3e Monika Mankiewcz

          204

          8.30

        • Listy uczniów przyjętych do klas pierwszych

          Klasa 1a

          Wychowawca: Bożena Szmaglińska

           

          Lp.

          nazwisko

          imię

          1

          Bonkowski

          Antoni

          2

          Briegmann

          Antoni

          3

          Drobińska

          Olga

          4

          Gnaciński

          Bartosz

          5

          Guzińska

          Lilianna

          6

          Gunther

          Antonina

          7

          Imianowska

          Marcelina

          8

          Kłos

          Marta

          9

          Kropiewnicka

          Julia

          10

          Malszewski

          Nikodem

          11

          Orzłowski

          Seweryn

          12

          Pazdalska

          Nina

          13

          Rzechtalski

          Fabian

          14

          Skiba

          Malwina

          15

          Sobański

          Igor

          16

          Sułkowska

          Helena

          17

          Szark

          Fabian

          18

          Szukał

          Jan

          19

          Turzyński

          Franciszek

          20

          Stargecki

          Olivier

          21

          Żalikowski

          Jan

           

          Klasa 1b

          Wychowawca: Barbara Kin

          Klasa z językiem kaszubskim

          Lp.

          nazwisko

          imię

          1

          Adamczewska

          Dorota

          2

          Bruska

          Aniela

          3

          Cieślik

          Kornel

          4

          Deja

          Philip

          5

          Feder

          Nikola

          6

          Filasek

          Tomasz

          7

          Klonowska

          Agnieszka

          8

          Koczerzynska

          Katarzyna

          9

          Matyja

          Mikołaj

          10

          Oparka

          Filip

          11

          Perszewski

          Jakub

          12

          Pik

          Lilianna

          13

          Połom

          Florentyna

          14

          Przytarska

          Marika

          15

          Słomińska

          Zofia

          16

          Sokołowska

          Natalia

          17

          Szyca

          Barbara

          18

          Trzynska

          Michalina

          19

          Welter

          Natan

          20

          Wieczorek

          Jan

          21

          Żak

          Antonina

           

          Klasa 1c

          Wychowawca: Magdalena Ubowska

           

          Lp.

          nazwisko

          imię

          1

          Dąbrowska

          Nikola

          2

          Dzięcielska

          Martyna

          3

          Folega

          Mikołaj

          4

          Kałas

          Julia

          5

          Kępa

          Zuzanna

          6

          Kośmider

          Natalia

          7

          Langier

          Wiktoria

          8

          Lyahushyn

          Oleksander

          9

          Łapińska

          Patrycja

          10

          Maciągowski

          Oskar

          11

          Orlikowski

          Michał

          12

          Piesik

          Marcelina

          13

          Sagan

          Igor

          14

          Siudziński

          Jan

          15

          Stoppa

          Jakub

          16

          Szóstak

          Dawid

          17

          Świetlik

          Szymon

          18

          Werner

          Laura

          19

          Zielińska

          Karina

          20

          Żemienko

          Norbert

           

          Klasa 1d

          Wychowawca: Karolina Tyborska

           

          Lp.

          nazwisko

          imię

          1

          Czarnowski

          Maksymilian

          2

          Ginter

          Michalina

          3

          Janiak

          Klaudia

          4

          Jeszka

          Oliwia

          5

          Kluczka

          Daniel

          6

          Kowalikowska

          Zuzanna

          7

          Król

          Oliwier

          8

          Lenc

          Malwina

          9

          Leszczyński

          Jan

          10

          Lewandowska

          Wiktoria

          11

          Lubiński

          Patryk

          12

          Łaźna

          Pola

          13

          Matuszak

          Amelia

          14

          Obert

          Milena

          15

          Panek

          Nadia

          16

          Rogowska

          Zuzanna

          17

          Skajewska

          Oliwia

          18

          Siedlecki

          Oskar

          19

          Storman

          Eryk

          20

          Wirkus

          Lilianna

           

          Klasa 1e

          Wychowawca: Paulina Kuklińska

           

          Lp.

          nazwisko

          imię

          1

          Bandarew

          Filip

          2

          Begier

          Wiktoria

          3

          Begier

          Szymon

          4

          Czajka

          Anna

          5

          Dams

          Eryk

          6

          Janta Lipiński

          Marcel

          7

          Jaworska

          Martyna

          8

          Kloskowska

          Malwina

          9

          Pokrzywinski

          Filip

          10

          Pokrzywiński

          Jakub

          11

          Redzimska

          Agata

          12

          Rychlicka

          Alicja

          13

          Roguszka

          Lilianna

          14

          Styczyński

          Kamil

          15

          Sysoiev

          Oleksii

          16

          Sysoiev

          Artem

          17

          Szynwelska

          Liliana

          18

          Yakovenko

          Oleksandra

          19

          Zygmański

          Olaf

          20

          Żółtkowska

          Wiktoria

           

      • 26.08.2021 r.
        • Spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych

          Spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych

          Spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych- 26.08.2021 roku w nowej sali gimnastycznej. Spotkanie odbędzie się o 16.30 i 17.15 zgodnie z poniższym harmonogramem. Jest to zebranie organizacyjno- adaptacyjne, dlatego prosimy aby pierwszoklasiści wzięli w nim udział.

          Harmonogram spotkania:

          klasa 1a, 1b, 1c- godzina 16.30

          klasa 1d, 1e- godzina 17.15.

          Program spotkania na sali gimnastycznej:

          1. Powitanie uczniów i rodziców przez panią dyrektor Aleksandrę Mroczkowską.
          2. Przedstawienie wychowawców klas.
          3. Omówienie najważniejszych spraw związanych z rozpoczęciem nauki w szkole.

          Program spotkania w sali szkolnej:

          1. Powitanie uczniów przez wychowawców.
          2. Omówienie zasad szkolnych.
          3. Spacer po szkole.
      • 23.08.2021 r.
        • Spotkanie z ubezpieczycielami

          Szanowni Rodzice,

          Zapraszamy  do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia dla uczniów na rok szkolny 2021/22. Spotkanie z ubezpieczycielami odbędzie się 23.08.2021 r. o godzinie 17.00 w nowej sali gimnastycznej.