• Kiermasz świąteczny - grudzień 2023 r.

• Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w ramach projektu z uczniami klas 4-7, nasza szkoła zorganizowała wyjątkowe wydarzenie bożonarodzeniowe o tytule "Niebo znajdę wszędzie". Był to przepiękny montaż słowno muzyczny, który odbył się w naszej szkolnej sali gimnastycznej w dniach 14-15 grudnia 2023 roku.

Wydarzenie to było wyjątkowe, ponieważ uczniowie wspólnie przygotowali świąteczne piosenki, które zostały skierowane zarówno do naszych rodziców, jak i wszystkich uczniów naszej szkoły. Dzięki temu mogliśmy wraz z naszymi najbliższymi poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Cały montaż słowno muzyczny był starannie zaplanowany i przygotowany przez naszych uczniów pod opieką pani Eweliny Niechwiadowicz i grupę wokalną pod przewodnictwem pani Magdaleny Kosobuckiej. Całość została spięta przepięknym scenariuszem stworzonym przez panią Barbarę Piekarską.

Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne i aktorskie, co wpłynęło na niezwykłą atmosferę tego wydarzenia. Uczestnicy projektu wkładali dużo wysiłku w przygotowanie pasujących strojów i scenografii, co przyczyniło się do inspirowania nas wszystkich.

Nie mogliśmy oprzeć się pięknej oprawie muzycznej, która towarzyszyła naszemu montażowi. Dźwięki świątecznych melodii wypełniły naszą szkolną salę gimnastyczną i dodatkowo wprowadziły w nas magię niepowtarzalnej atmosfery Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za ich zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia.

Dziękujemy również rodzicom za ich obecność i wsparcie. To dzięki niemu mogliśmy wraz z Państwem przeżyć tak niezapomniane chwile.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne projekty realizowane w naszej szkole. Zachęcamy jednocześnie do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat tego wydarzenia oraz innych, które już niedługo nas czekają.

Życzymy wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkich pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku

• Kiermasz świąteczny 2022

• W dniu 1 grudnia, podczas zebrań z rodzicami odbył się kiermasz świąteczny, który małymi krokami wprowadził nas w atmosferę świąt. Kartki świąteczne, ręcznie robione dekoracje, ozdoby choinkowe cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród rodziców, nauczycieli i obsługi szkoły. Podczas kiermaszu udało się zebrać 1380, 90 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na aranżację przestrzeni szkolnej dla uczniów.

Wszystkim zaangażowanym osobom bardzo dziękujemy.