• Warsztaty szycia

• Dnia 24 listopada, Stowarzyszenie Przyjaciół Siódemki zorganizowało integracyjne Twórcze Warsztaty Szycia, dla dzieci oraz rodziców. Bezpośrednim rezultatem było uszycie świątecznej ozdoby na choinkę z barwnych filców i kolorowych nitek. Na to niecodzienne wydarzenie przyszło sporo uczestników, z czego się bardzo cieszymy. Twórcze warsztaty były okazją do wspólnej zabawy, która była wyjątkową okazją do nauki operowania igłą i nitką oraz rozwinięcia własnej kreatywności. Aktywność dzieci przy boku swojej mamy, taty, dziadka czy babci budowały w nich pewność siebie oraz przyczyniły się do nawiązywania pozytywnych relacji międzyludzkich: dziecko-nauczyciel, dziecko -dziecko, rodzic -dziecko. Dla rodziców spotkanie w szkole było formą relaksu i odpoczynku po pracy oraz okazją do bycia razem z dzieckiem w szkole. Wszyscy uczestnicy przekazali uszyte ozdoby na szkolny kiermasz świąteczny, który odbędzie się 1 grudnia, podczas zebrania z rodzicami. Warsztaty integracyjne po raz kolejny okazały się udaną inicjatywą, a wyjątkowy nastrój towarzyszący spotkaniu, wprowadzał uczestników w czas oczekiwania na nadchodzące święta. Spotkanie prowadziły: Violetta Klugowska oraz Sylwia Osowska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz aktywne uczestnictwo w życiu szkoły.