• Grzybobranie

• Dnia 21 października 2023r. w Leśniczówce w Czersku odbyło się grzybobranie organizowane przez Nadleśnictwo Czersk dla społeczności szkolnej. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych, uczestnicy tego wydarzenia nie dali za wygraną i z ogromnym zapałem przystąpili do zbierania grzybów.

To wyjątkowe spotkanie nie tylko przyniosło plony w postaci różnych gatunków grzybów, ale także dostarczyło uczestnikom mnóstwo radości i wspólnych chwil spędzonych na świeżym powietrzu. Po zbieraniu grzybów wszyscy udali się na chwilę odpoczynku, podczas którego mieli okazję skosztować pysznej, rozgrzewającej zupy oraz delektować się aromatyczną kawą i smacznym ciastem.

Na zakończenie dnia, by podziękować uczestnikom za ich trud i zaangażowanie, Nadleśnictwo Czersk przygotowało drobne upominki, które z pewnością przypomną wszystkim o tej wyjątkowej przygodzie grzybobrania w otoczeniu przyrody. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, wspólny czas na świeżym powietrzu i chęć uczestnictwa mimo niesprzyjającej aury.

Stowarzyszenie Przyjaciół Siódemki

• Grzybobranie 2022

• W dniu 8.10.2022 r. Stowarzyszenie Przyjaciół Siódemki zorganizowało dla całej społeczności szkolnej wspólne wyjście na grzyby. Dzięki współpracy z Nadleśnictwem Czersk mogliśmy spotkać się w Leśnictwie Olszyny. Pogoda była piękna, humory dopisywały, a i grzybów w lesie nie brakowało. Weseli grzybiarze wychodzili z lasu zadowoleni ze swoich zbiorów. Na każdego uczestnika czekała ciepła herbatka i słodki poczęstunek. Dziękujemy za miłą atmosferę i wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia na kolejnych akcjach!