• Już 5 września rusza akcja Lidla "Szkoły Pełne Talentów"

Za każde wydane 50 zł zawierajace dowolny owoc czy warzywo otrzymają Pańtwo Talenciaki - punkty, które można przekazać dla szkoły. Talenciaki będą wydawane 5.09 - 13.11.2022r.
      • Spotkania z rodzicami

• Szanowni Państwo,

zebranie z rodzicami uczniów przyjętych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2022/23 odbędzie się 24.08.2022 r.
        o godzinie 15.30 w nowej sali gimnastycznej, natomiast zebranie z rodzicami uczniów przyjętych do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2022/23 odbędzie się 24.08.2022 r. o godzinie 16.30 w nowej sali gimnastycznej. Po zebraniu zapraszamy do sal na spotkanie z wychowawcą. Prosimy o obecność wyłącznie rodziców.

• Szanowni Rodzice,
        Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 kontynuujemy sposób zawierania ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków u uczniów, za pomocą linków zakupowych w pełni on-line. Nie zbieramy składki przez wychowawców.
        Rodzic samodzielnie wybiera interesujący go wariant *, spośród kilku dostępnych pod poniższymi linkami:
        - dzieci do 7 rż
        - dzieci od 7 rż
        KOD RABATOWY SZKOŁY 20213 - umożliwiający Państwu zakup ubezpieczenia z 10% zniżką.

Poniedziałek 26.09.2022

Co nowego w szkole?
      • Festyn ekologiczny w ,,Siódemce’’

• 29.05.2022
      • I znowu się spotkaliśmy! Po długim czasie 28 maja mogliśmy wspólnie bawić się na festynie ekologicznym. Pogoda nie popsuła nikomu nastroju, bo tym razem impreza odbyła się w nowej sali gimnastycznej naszej szkoły. Przybyło mnóstwo gości, na których czekało wiele atrakcji. Można było odwiedzić stoiska ze zdrową żywnością, zjeść  pyszną grochówkę. Zbierano też makulaturę, za którą otrzymywało się sadzonkę drzewa, nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali konkurencje sportowe, a wielbiciele tańca mogli m.in.  zatańczyć zumbę wraz ze swoimi rodzicami.  Podziwialiśmy liczne stoiska przyrodnicze oraz stoiska przygotowane przez Chojnicki Alarm dla Klimatu czy Zaborski Park Krajobrazowy. Można też było zostać potencjalnym dawcą szpiku kostnego oraz odbyła się zbiórka produktów dla dzieci z domów dziecka z Ukrainy.

Z uzbieranych pieniędzy zostanie zakupiona roślinność, która ozdobi teren wokół naszej placówki.

Wszystkim dziękujemy za ogromne zaangażowanie w przygotowanie tego festynu. Do zobaczenia za rok!

• Mistrzynie logicznego myślenia!

• 27.05.2022
      • 24 uczniów z klas I-III wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 26 zadań logicznych, łamigłówek i rebusów. Ciekawa formuła zadań konkursowych umożliwiła trening i rozwój logicznego myślenia, które przydaje się nie tylko w matematyce czy fizyce, ale także na innych przedmiotach wymagających rozwiązywania problemów.

Uczennice klasy 3d osiągnęły wyróżniające wyniki i zajęły odpowiednio:

Julia Józefowska – 10 msc, dyplom laureata - Mistrz Logicznego Myślenia

(188 pkt na 206 możliwych)

Natalia Drewczyńska – 11 msc, dyplom wyróżnienia - Ekspert Logicznego Myślenia

(186 pkt na 206 możliwych)

Wychowawcą dziewczynek jest p. Katarzyna Kniter.

Serdecznie gratulujemy!

• Zaproszenie

• 22.05.2022
      • Serdecznie zapraszamy na festyn ekologiczny, który odbędzie się w naszej szkole 28 maja 2022 roku w godz. 10.00-12.00.

Na gości czeka wiele atrakcji.

Gorąco zapraszamy!

• Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

Jan Karnowski
      • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
      • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców