Piątek 27.05.2022

Co nowego w szkole?
      • Spotkanie z przedstawicielami Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego „Pomerania” w Chojnicach

• 27.04.2022
      • 27.04.2022r. uczniów klas 8 odwiedzili uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego „Pomerania” w Chojnicach. Uczniowie trzeciej klasy liceum przedstawili ofertę edukacyjną swojej szkoły oraz omówili poszczególne zajęcia, w których biorą udział. Nauka w tej szkole odbywa się w klasach mundurowych, trwa 4 lata i obejmuje przedmioty obowiązkowe oraz dodatkowe zajęcia z edukacji policyjnej, wojskowej, sportowej i strzeleckiej. Uczniowie zostali wyposażeni również w ulotki informacyjne. Mamy nadzieję, że dzięki tym bezpośrednim spotkaniom oraz drzwiom otwartym, po dwuletniej przerwie, będzie łatwiej podjąć tą niezwykle trudną, ale ważną decyzję dotyczącą wyboru kolejnej szkoły.

• Igrzyska Młodzieży Szkolnej

• 24.04.2022
      • W ubiegły czwartek nasi piłkarze wybiegli na boisko na popularnym „ Modraku” walczyć w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Spośród pięciu chojnickich szkół nasza drużyna okazała się najlepsza uzyskując 8 punktów we wszystkich rozegranych  meczach . Owocem tych zmagań będzie reprezentowanie SP 7 na arenie najlepszych drużyn w naszym powiecie. Turniej odbędzie się w środę 27 kwietnia w Brusach. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów

• Listy uczniów zakwalifikowanych

• 21.04.2022
      • Listy uczniów zakwalifikowanych do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych wywieszone są na drzwiach przy głównym wejściu do szkoły.

Do 29.04 (piątek) należy dostarczyć oświadczenie woli dostępne na stronie (wymagane podpisy obojga rodziców)

Listy przyjętych zostaną wywieszone 4 maja (oddziały przedszkolne) i 6 maja (klasy pierwsze).

Prosimy o terminowe oddawanie wymaganych dokumentów.

• Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

Jan Karnowski
      • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
      • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców