• Zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających we wrześniu naukę w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 7 w Chojnicach odbędą się 29.08 w godzinach 09:00-11:00.
    • Uwaga!!!Poniżej przedstawiamy harmonogram konsultacji z nauczycielami. Spotkanie będzie możliwe po wcześniejszym umówieniu się z konkretnym nauczycielem przez dziennik Librus.
    • Zakupy z aplikacją mobilną FaniMani to podwójna moc radości - w ten sposób możesz pomagać nam bezpłatnie robiąc zwykłe, codzienne zakupy online! Wystarczy, że zainstalujesz aplikację FaniMani w swoim telefonie i skorzystasz z niej przed samymi zakupami. W ten sposób otrzymamy darowiznę od Twoich zakupów online, również tych zrobionych z telefonu 😉 https://fanimani.pl/zaproszenie/56786/74d7ee2fd2f442498886e7d038f21389

Sobota 27.07.2024

Co nowego w szkole?
      • "Hałas to nasz wróg, dbajmy o ciszę.

• 25.05.2024
      • Nasza szkoła przystąpiła do kampanii "Hałas to nasz wróg, dbajmy o ciszę",organizowanej przez Stowarzyszenie Słyszeć bez granic i SPnr 5.

Uczniowie z różnych klas zaangażowali się w wiele kreatywnych działań!

Młodsi uczniowie wykonali plakaty i przypinki, które przypominają nam o znaczeniu ciszy i spokoju w szkole.Starsi  uczniowie natomiast opracowali kodeks bezpiecznej przerwy, który pomoże nam wszystkim dbać o komfort i bezpieczeństwo w czasie przerw.

Prace można podziwiać na korytarzu szkolnym.

Dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i kreatywność!

Lucyna Śpica - koordynator kampanii

VID_20240523_100354.mp4

• Spotkanie autorskie w bibliotece szkolnej

• 20.05.2024
      • Dnia 20 maja odbyło się spotkanie autorskie z uczennicą naszej szkoły, która napisała książkę pt. "Mój przyjaciel Janek". Autorka, Klara Zienkowska, uczęszcza do klasy 6d i opowiedziała uczniom klasy 1f, 2e i 3b o inspiracjach do napisania swojej książki oraz o procesie tworzenia bohaterów i fabuły. Klara podzieliła się również swoimi doświadczeniami związanych z pisaniem i zachęcała młodych czytelników do własnych twórczych marzeń i działań.

Podczas spotkania uczniowie mieli także okazję zadać autorce pytania oraz otrzymać autografy na darmowych egzemplarzach książki. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez uczestników. Dziękujemy Klarze za inspirujące spotkanie i życzymy jej dalszych sukcesów w pisaniu książek.

• Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

Jan Karnowski
    • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
    • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców