• Zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających we wrześniu naukę w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 7 w Chojnicach odbędą się 29.08 w godzinach 09:00-11:00.
    • Uwaga!!!Poniżej przedstawiamy harmonogram konsultacji z nauczycielami. Spotkanie będzie możliwe po wcześniejszym umówieniu się z konkretnym nauczycielem przez dziennik Librus.
    • Zakupy z aplikacją mobilną FaniMani to podwójna moc radości - w ten sposób możesz pomagać nam bezpłatnie robiąc zwykłe, codzienne zakupy online! Wystarczy, że zainstalujesz aplikację FaniMani w swoim telefonie i skorzystasz z niej przed samymi zakupami. W ten sposób otrzymamy darowiznę od Twoich zakupów online, również tych zrobionych z telefonu 😉 https://fanimani.pl/zaproszenie/56786/74d7ee2fd2f442498886e7d038f21389

Sobota 27.07.2024

Co nowego w szkole?
      • Laureatki oraz wyróżnieni uczniowie w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego PANDA 2024!

• 03.06.2024
      • Z radością informujemy o wielkim sukcesie naszych uczennic i uczniów w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego PANDA! Przypomnijmy, że w zmaganiach w konkursie brało udział aż 64 uczniów z „Siódemki”.

Dwie uczennice naszej szkoły, Marcelina Panek z klasy 7 i Zofia Piekarska z klasy 8, osiągnęły znakomite wyniki w tegorocznej edycji tego prestiżowego konkursu.

Marcelina napisała test na 100% i zdobyła tym samym I miejsce, otrzymując „specjalny dyplom laureatki” konkursu w kategorii klas siódmych. Zosia uzyskała wynik 93,33% w kategorii klas ósmych i uplasowała się na V miejscu, otrzymując „dyplom laureatki”.

Zaangażowanie dziewczyn i ich ciężka praca zaowocowały wspaniałymi rezultatami, które są powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej.

Poniżej prezentujemy również listę 10 wyróżnionych osób, którym także należą się brawa i wyrazy uznania:

• Artur Łoboda kl. 5 – 90%
        • Piotr Gostański kl. 5 – 88,33%
        • Jakub Gawroński kl. 6 – 86,67%
        • Maksim Haiduk kl. 7 – 90%
        • Klaudia Szmyt kl. 7 – 90%
        • Julia Błocińska kl. 7 – 88,33%
        • Paweł Krzoska kl.7 – 86,67%
        • Roksana Jaszewska kl. 8 – 86,67%
        • Malina Muzolf kl. 8 – 86,67%
        • Paweł Orlikowski kl. 8 – 85%

Jesteśmy dumni z naszych młodych talentów i życzymy im dalszych sukcesów!

(Aleksandra Zotów)

• Spotkanie z rodzicami

• 03.06.2024
      • Szanowni Rodzice,

18 czerwca 2024 r. (wtorek) odbędą się spotkania z wychowawcami przyszłorocznych uczniów klas 1 i uczniów oddziałów przedszkolnych.

klasy 1- godzina 16.00

oddziały przedszkolne - godzina 17.00

O szczegółach spotkania rodzice uczniów klas 1. zostaną powiadomieni telefonicznie.

• Dzień Dziecka w klasie II b

• 01.06.2024
      • Z okazji Dnia Dziecka klasa 2b wybrała się na piknik do Lasku Miejskiego, gdzie doskonale bawiła się na łonie natury, korzystając z atrakcji placu zabaw oraz innych gier, które zabrali ze sobą – ringo, frisbee, karty.

Dziękujemy również za pyszne lody! To był bardzo miły dzień!

(Katarzyna Kniter)

• Obraz z kwiatów łąkowych

• 29.05.2024
      • Kółko przyrodnicze klas 1-3 zebrało kwiaty rosnące na przyszkolnych trawnikach i stworzyło obraz z majowych kwiatów łąkowych.

Bardzo lubimy wiedzę w praktyce! W przyjemnych okolicznościach  poznaliśmy i powtórzyliśmy nazwy kwiatów łąkowych 🙂

• Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

Jan Karnowski
    • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
    • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców