Strona główna

  • Kalendarz

    • brak danych
  • Godziny dzwonków

    Wtorek 23.06.2026
  • Aktualności

    Co nowego w szkole?
      • Wiosenna wycieczka

      • 02.06.2026
      • 30 maja dzieci uczęszczające  na lekcje języka kaszubskiego wzięły udział w wyjątkowej wycieczce. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wizyty w Gdyńskim Oceanarium, gdzie podziwialiśmy fascynujący świat głębin. Po tej niezwykłej lekcji biologii przyszedł czas na zasłużony relaks nad brzegiem morza. Na zakończenie dnia udaliśmy się do Gdańska. Przeszliśmy się historyczną ulicą Długą, podziwiając piękne kamienice i chłonąc niesamowitą atmosferę tego miejsca. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę. To była świetna okazja do wspólnej integracji.

        Katarzyna Knitter

      • Dzień dziecka

      • 02.06.2026
      • Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 3e spędzili miło czas poza szkołą. Najpierw wybrali się do kina na film „Tom i Jerry: Przygoda w Muzeum”, a po seansie dzieci udały się na pyszne lody. To był radosny dzień pełen uśmiechów i wspólnie spędzonych chwil.

        Magda Serowik

      • 🎉 Dzień Dziecka w klasie 3b 🎉

      • 02.06.2026
      •  

        Dzisiejsze świętowanie rozpoczęliśmy od wyjścia do kina na bajkę „Tom i Jerry: Przygoda w muzeum”. Było mnóstwo śmiechu i świetnej zabawy! 🍿🎬

        Po seansie przyszedł czas na słodki poczęstunek – pyszne lody w restauracji McDonald's. 🍦😊

        Beata Senetelli

      • Wycieczka do Torunia klasy 2a i 2b

      • 02.06.2026
      •  

         

        W czwartek 28 maja uczniowie klasy 2a i 2b uczestniczyli w wycieczce do Torunia.

         

        Podczas pobytu odwiedziliśmy Dom Legend Toruńskich, gdzie poznaliśmy najciekawsze toruńskie legendy i mogliśmy aktywnie uczestniczyć w przedstawieniach.

         

        Następnie udaliśmy się do Planetarium, gdzie obejrzeliśmy interesujący seans o kosmosie i gwiazdach. Była to bardzo ciekawa i pouczająca lekcja astronomii.

         

        W czasie wycieczki odbyliśmy również spacer nad Wisłą, podziwiając piękne widoki oraz zabytki miasta. Dopisywała nam dobra pogoda i wszyscy spędziliśmy czas w miłej atmosferze.

         

        Wycieczka do Torunia była bardzo udana. Wróciliśmy zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i wiedzę o tym pięknym mieście.

         

        (Martyna Kin, Barbara Kin, Mariola Remus)

    • Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

      Jan Karnowski
    • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
    • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców

  • Partnerzy

    • Szkoła Ucząca Się
    • Odnośnik: www.teams.microsoft.com/
    • Odnośnik: http://www.ppp-chojnice.pl/
    • Odnośnik: https://zaborskipark.pl/
    • Odnośnik: https://www.pnbt.com.pl/
    • Telefon zaufania
    • Dziennik
    • Odnośnik: https://bip.brpo.gov.pl/pl