• Zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających we wrześniu naukę w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 7 w Chojnicach odbędą się 29.08 w godzinach 09:00-11:00.
    • Uwaga!!!Poniżej przedstawiamy harmonogram konsultacji z nauczycielami. Spotkanie będzie możliwe po wcześniejszym umówieniu się z konkretnym nauczycielem przez dziennik Librus.
    • Zakupy z aplikacją mobilną FaniMani to podwójna moc radości - w ten sposób możesz pomagać nam bezpłatnie robiąc zwykłe, codzienne zakupy online! Wystarczy, że zainstalujesz aplikację FaniMani w swoim telefonie i skorzystasz z niej przed samymi zakupami. W ten sposób otrzymamy darowiznę od Twoich zakupów online, również tych zrobionych z telefonu 😉 https://fanimani.pl/zaproszenie/56786/74d7ee2fd2f442498886e7d038f21389

Sobota 27.07.2024

Co nowego w szkole?
      • Sukces Naszego Ucznia na Turnieju Open Gi 2024!

• 17.06.2024
      • Z wielką radością informujemy, że uczeń klasy 1d, Kiril Cherkas, odniósł ogromny sukces na turnieju Open Gi 2024 Gi No-Gi Jiu Jitsu, który odbył się w Luboniu koło Poznania. W kategorii dzieci 7-9 lat, -26 kg, nasz młody sportowiec zdobył zaszczytne II miejsce!

To wspaniałe osiągnięcie jest wynikiem ciężkiej pracy, determinacji i pasji Kirila do sztuki walki Jiu Jitsu. Jesteśmy niezwykle dumni z jego sukcesu i gratulujemy mu tego wspaniałego wyniku.

Życzymy Kirilowi dalszych sukcesów sportowych i czekamy na kolejne wspaniałe wiadomości!

Gratulacje!

(M. Szmaglińska)

• Wycieczka do Charzyków

• 17.06.2024
      • 13 czerwca uczniowie klasy 1F wybrali się na wycieczkę zwiedzić najkrótszą ścieżkę Parku Narodowego „Bory Tucholskie", która znajduje się przy siedzibie Parku w Charzykowach.

Podczas zajęć edukacyjnych pt. „Botaniczna ścieżka dydaktyczna”, uczniowie na niewielkim obszarze zapoznali się z dziko rosnącymi roślinami, siedliskami borowymi, roślinami rzadkimi i chronionymi, a także z ogrodem zmysłów. Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali informacji na temat „Martwego drzewa” znajdującego się w tym właśnie ogrodzie. Pierwszoklasiści zdobyli wiele cennych informacji, ale także wykazali się szeroką wiedzą w zakresie kluczowych gatunków dla flory Borów Tucholskich.

Świeże powietrze i wysiłek fizyczny zaostrzyły apetyt, dlatego na koniec zajęć uczniowie spędzili czas na łonie natury organizując piknik.

(Magdalena Schmidt - Sołtysińska)

• Spacer Wolontariuszy z pacjentami hospicjum Fundacji Palium w Chojnicach

• 16.06.2024
      • We wtorek 11.06.wolontariusze z klasy 7 c i 7 d udali się na wspólny spacer z podopiecznymi hospicjum  Fundacji Palium w Chojnicach. Uczniowie pokazali chorym pacjentom piękno wiosennej przyrody, sluchali radosnego śpiewu ptaków,  a przede wszystkim mieli okazję porozmawiać i podzielić się miłym słowem z chorym człowiekiem.

Wizyta w hospicjum zostanie długo w naszej pamięci.  Pamiętajmy, że dobro  zawsze do nas wraca!

(Iwona Hinc)

• Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

Jan Karnowski
    • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
    • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców