• Już 5 września rusza akcja Lidla "Szkoły Pełne Talentów"

Za każde wydane 50 zł zawierajace dowolny owoc czy warzywo otrzymają Pańtwo Talenciaki - punkty, które można przekazać dla szkoły. Talenciaki będą wydawane 5.09 - 13.11.2022r.
      • Spotkania z rodzicami

• Szanowni Państwo,

zebranie z rodzicami uczniów przyjętych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2022/23 odbędzie się 24.08.2022 r.
        o godzinie 15.30 w nowej sali gimnastycznej, natomiast zebranie z rodzicami uczniów przyjętych do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2022/23 odbędzie się 24.08.2022 r. o godzinie 16.30 w nowej sali gimnastycznej. Po zebraniu zapraszamy do sal na spotkanie z wychowawcą. Prosimy o obecność wyłącznie rodziców.

• Szanowni Rodzice,
        Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 kontynuujemy sposób zawierania ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków u uczniów, za pomocą linków zakupowych w pełni on-line. Nie zbieramy składki przez wychowawców.
        Rodzic samodzielnie wybiera interesujący go wariant *, spośród kilku dostępnych pod poniższymi linkami:
        - dzieci do 7 rż
        - dzieci od 7 rż
        KOD RABATOWY SZKOŁY 20213 - umożliwiający Państwu zakup ubezpieczenia z 10% zniżką.

Poniedziałek 26.09.2022

Co nowego w szkole?
      • WAKACJE TUŻ TUŻ…

• 19.06.2022
      • Wielkimi krokami zbliża się czas wakacji. Czas odpoczynku, beztroski, odkrywania nowych miejsc, poznawania ciekawych ludzi. Z okazji wakacji życzmy Wam samych słonecznych dni, dużo relaksu, a przede wszystkim spokojnego i bezpiecznego wypoczynku.

Poniżej udostępniamy Wam ulotkę, która podpowie Wam na co szczególnie zwrócić uwagę, aby bezpiecznie wypoczywać.

Zespół ds. Wychowania i Profilaktyki

• Pogadanka profilaktyczna z funkcjonariuszem Policji

• 19.06.2022
      • W dniu 13.06.2022r. odbyło się spotkanie z p. Aleksandrą Drobińską, która na co dzień pracuje w Komendzie Powiatowej Policji w Chojnicach. W pogadance uczestniczyli uczniowie klas 7 oraz klasa 6a. Spotkanie miało na celu przekazanie uczniom podstawowych informacji dotyczących przepisów prawa, które ich obowiązują. Uczniowie poznali pojęcia takie, jak demoralizacja, czyn karalny, młodociany, nieletni. Pani Policjant opowiedziała o różnych, trudnych sytuacjach dotyczących młodzieży, z jakimi ma do czynienia w swojej pracy.

• Konkurs Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

• 19.06.2022
      • Wojtek Gorzynski  z klasy 8 c, Krzysztof Jażdżewski z klasy 7 f i Szymon Szarmach z klasy 7 e zajęli 6 miejsce w ogólnopolskich eliminacjach konkursu przyrodniczego Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski. Gratulujemy chłopakom  i życzymy kolejnych sukcesów!

• Siódemka Szkołą Roku w powiecie chojnickim

• 14.06.2022
      • Siódemka Szkołą Roku w powiecie chojnickim

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła uzyskała tytuł Szkoły Roku w powiecie chojnickim w Plebiscycie Edukacyjnym organizowanym przez Dziennik Bałtycki.

Serdecznie dziękujemy za zgłoszenie „Siódemki” do plebiscytu oraz za każdy oddany głos.

• Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

Jan Karnowski
      • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
      • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców