• Uwaga!!!Poniżej przedstawiamy harmonogram konsultacji z nauczycielami. Spotkanie będzie możliwe po wcześniejszym umówieniu się z konkretnym nauczycielem przez dziennik Librus.

Piątek 26.04.2024

Co nowego w szkole?
      • Sukcesy małych przyrodników

• 18.04.2024
      • 17.04.24 r. Zuzia Theis i Wojtek Rychlik z klasy 2b reprezentowali naszą szkołą podczas XXI edycji Miejskiego Konkursu Wiedzy Przyrodniczo-Ekologicznej klas drugich.

Podczas konkursu musieli wykazać się wiedzą obejmującą treści przyrodniczo-ekologiczne oraz wiadomości dotyczące Parku Narodowego Bory Tucholskie.

Z dumą informujemy, iż zajęli II miejsce! :D

Do konkursu dzieci przygotowała wychowawczyni  – Katarzyna Kniter.

Serdecznie gratulujemy naszym przyrodnikom,  dla których jest to już kolejny sukces w konkursie wiedzy przyrodniczej! Brawo!

• Konkurs plastyczny "Pani Wiosna"

• 18.04.2024
      • Jak co roku, odbył się w naszej świetlicy konkurs plastyczny „Pani Wiosna”. Był on skierowany dla uczniów klas 1-3. Wzięło w nim udział 38 uczniów. Prace były ciekawe i różnorodne. Pierwsze miejsce zdobyły: Nikola Drewek z klasy 2d i Amelia Schultek z klasy 1d, drugie miejsce przyznano Blance Ossowskiej z klasy 1d, a trzecie miejsca zdobyli: Marcel Szark z klasy 1d oraz Zosia Zielińska z klasy 1a. Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.

Serdecznie gratulujemy!

Wychowawczynie świetlicy

• IV POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

• 13.04.2024
      • Reprezentanci naszej szkoły świetnie zaprezentowali się podczas IV  Powiatowego Konkursu Recytatorskiego pt. Wierszami Tuwima wiosna się zaczyna.

Konkurs organizowała Szkoła Podstawa w Silnie  w dniu 11.04.2024 r.

Z dumą prezentujemy wyniki konkursu, w którym wzięło udział łącznie prawie 70 recytatorów:

Norbert Żmienko (kl. 3c) I msc w kategorii klas 3-4

Mia Łoboda (kl. 2b) III msc w kategorii klas 1-2

Alicja Sawicka (kl. 6b) III msc w kategorii klas 5-6

Leon Wieliński (kl. 1a) oraz Michalina Trzynska (kl. 3b) - za piękną recytacje również otrzymali dyplom i nagrodę

Serdecznie gratulujemy!

• Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego – PANDA

• 11.04.2024
      • Z przyjemnością informujemy, że 64 uczniów naszej szkoły, reprezentujących klasy 4-8, wzięło udział w prestiżowym Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego PANDA, który odbył się 10 kwietnia 2024r. Konkurs skupiał się na różnorodnych aspektach języka angielskiego obejmując test leksykalno-gramatyczny, czytanie ze zrozumieniem oraz wiedzę na temat kultury krajów anglojęzycznych. Uczestnictwo w takiej inicjatywie to nie tylko szansa na sprawdzenie swoich umiejętności, ale również doskonała okazja do nauki i rozwoju. Na początku czerwca poznamy rezultaty językowych zmagań naszych podopiecznych.

Wszystkim tym, którzy podjęli wyzwanie i dzielnie przygotowywali się do konkursu, już teraz serdecznie gratulujemy!

Wasze zaangażowanie i wysiłek są godne uznania, niezależnie od wyników!

(Aleksandra Zotów)

• Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

Jan Karnowski
    • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
    • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców