• Już 5 września rusza akcja Lidla "Szkoły Pełne Talentów"

Za każde wydane 50 zł zawierajace dowolny owoc czy warzywo otrzymają Pańtwo Talenciaki - punkty, które można przekazać dla szkoły. Talenciaki będą wydawane 5.09 - 13.11.2022r.
      • Spotkania z rodzicami

• Szanowni Państwo,

zebranie z rodzicami uczniów przyjętych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2022/23 odbędzie się 24.08.2022 r.
        o godzinie 15.30 w nowej sali gimnastycznej, natomiast zebranie z rodzicami uczniów przyjętych do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2022/23 odbędzie się 24.08.2022 r. o godzinie 16.30 w nowej sali gimnastycznej. Po zebraniu zapraszamy do sal na spotkanie z wychowawcą. Prosimy o obecność wyłącznie rodziców.

• Szanowni Rodzice,
        Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 kontynuujemy sposób zawierania ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków u uczniów, za pomocą linków zakupowych w pełni on-line. Nie zbieramy składki przez wychowawców.
        Rodzic samodzielnie wybiera interesujący go wariant *, spośród kilku dostępnych pod poniższymi linkami:
        - dzieci do 7 rż
        - dzieci od 7 rż
        KOD RABATOWY SZKOŁY 20213 - umożliwiający Państwu zakup ubezpieczenia z 10% zniżką.

Poniedziałek 26.09.2022

Co nowego w szkole?
      • Absolwenci zatańczą na Siódemkę

• 13.06.2022
      • W imieniu tegorocznych 8-klasistów Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach serdecznie zapraszamy w najbliższą środę (15.06) o godz. 16:30 na Stary Rynek na uroczysty pokaz poloneza. Wspólny taniec rozpocznie bal absolwentów naszej szkoły.

Zachęcamy do udziału !

• "SPORT TO ŚWIETNA ZABAWA"

• 12.06.2022
      • 8 czerwca uczniowie klas 1-3: Helena Sułkowska, Jan Wieczorek, Wiktoria Langier, Oskar Siedlecki, Oleksandra Yokorenko,Malwina Rudnik, Paweł Morzuch, Maciej Grabowski, Maja Pietrzykowska,Tomasz Kamionka, Olga Kimel,Matylda Pałubicki,Jakub Borzych, Liliana Brieger pod opieką pani Kingi Dahlke wzięli udział w zawodach sportowych "Sport to świetna zabawa" organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 3 w Chojnicach. Rywalizacja była bardzo zacięta. Nasza reprezentacja walczyła do samego końca. Dla naszych uczniów był to nie tylko sprawdzian umiejętności sportowych,ale też współpracy, radzenia sobie w sytuacji porażki i niepoddawania się.

• Malowali pod chmurką…

• 12.06.2022
      •

Dziesięcioro uczniów z naszej szkoły 4 czerwca brało udział w II Miejskim Plenerze Plastycznym pod hasłem „Za i przed bramą”,organizowanym przez stowarzyszenie Centrum Kultury PODZIEMIA w Chojnicach. Plenerowi towarzyszył konkurs plastyczny „Chojnice w pogodę i niepogodę”, w którym nasi uczniowie zostali nagrodzeni. Wśród laureatów znalazły się: Nadia Szark, Natalia Rogowska, Dominika Kupczyk, zaś Zuzanna Gawrońska została laureatką nagrody specjalnej. Wszystkie prace mieniły się kolorami. Pełna słońca pogoda zachęcała do plastycznej rywalizacji w przestrzeni miasta.Wszystkim uczestniczkom gratulujemy udziału w wystawie poplenerowej oraz zasłużonych nagród.

Fot. Olek Knitter

• Jubileusz królowej

• 06.06.2022
      • Trwają obchody 70-lecia panowania brytyjskiej królowej Elżbiety II. Uczniowie klasy 4d postanowili uczcić ten wyjątkowy jubileusz uroczystym poczęstunkiem – nie zabrakło pysznego tortu ze świeczkami, upieczonej własnoręcznie drożdżówki oraz szampana! Były życzenia dla królowej podczas krótkiej scenki (oczywiście w języku angielskim!) i tylko typowa angielska pogoda (na szczęście!) nie dopisała;D.

• Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

Jan Karnowski
      • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
      • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców