• Zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających we wrześniu naukę w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 7 w Chojnicach odbędą się 29.08 w godzinach 09:00-11:00.
    • Uwaga!!!Poniżej przedstawiamy harmonogram konsultacji z nauczycielami. Spotkanie będzie możliwe po wcześniejszym umówieniu się z konkretnym nauczycielem przez dziennik Librus.
    • Zakupy z aplikacją mobilną FaniMani to podwójna moc radości - w ten sposób możesz pomagać nam bezpłatnie robiąc zwykłe, codzienne zakupy online! Wystarczy, że zainstalujesz aplikację FaniMani w swoim telefonie i skorzystasz z niej przed samymi zakupami. W ten sposób otrzymamy darowiznę od Twoich zakupów online, również tych zrobionych z telefonu 😉 https://fanimani.pl/zaproszenie/56786/74d7ee2fd2f442498886e7d038f21389

Sobota 27.07.2024

Co nowego w szkole?
      • Nagrody Burmistrza

• 21.06.2024
      • 20.06.2024 r. odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Burmistrza dla uczniów chojnickich szkół podstawowych. Nagrody Burmistrza dla najlepszego absolwenta otrzymały Marta Kitowska i Weronika Mądrzejewska. Nagrody dla uczniów za wysokie osiągnięcia w nauce otrzymali Julia Blukis, Tymon Rogala, Alicja Sawicka, Paweł Cieplicki oraz Tymoteusz Gierszewski. Gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszych szczeblach edukacji.

(Anna Szyszka)

• Bezpieczne wakacje

• 19.06.2024
      • Drodzy Uczniowie,

Zbliżają się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku, relaksu i beztroskiej zabawy. Chcielibyśmy z tej okazji życzyć Wam wszystkim bezpiecznych i radosnych wakacji!

Dziękujemy Wam za cały rok wytężonej pracy, za Wasze zaangażowanie i wysiłek. Teraz nadszedł czas, aby „naładować baterie” i cieszyć się wolnym czasem. Pamiętajcie jednak o zasadach bezpieczeństwa – zarówno podczas zabaw na świeżym powietrzu, jak i podczas podróży. Dbajcie o siebie i innych, aby po wakacjach wrócić pełni energii i nowych doświadczeń.

Do zobaczenia we wrześniu!

Ulotka-Patent-na-bezpieczne-wakacje_(1).pdf

• Rzeczy pozostawione w szatni

• 19.06.2024
      • Szanowni Rodzice,

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o odebranie rzeczy pozostawionych przez uczniów w szatni. W ciągu roku szkolnego zgromadziło się tam wiele przedmiotów, takich jak ubrania, buty, torby oraz różne akcesoria, które nie zostały odebrane przez właścicieli.

Prosimy, aby do końca tego tygodnia, tj. do piątku, [21.06.2024r.], wszystkie pozostawione rzeczy zostały przez Państwa odebrane.

Po upływie tego terminu nieodebrane przedmioty zostaną zutylizowane.

Dziękujemy za współpracę

• Ubezpieczenie

• 18.06.2024
      • Drodzy Rodzice !

Kwestie bezpieczeństwa uczniów, nie są obojętne Naszej społeczności.

Zbliżające się wakacje to czas pełen spontanicznych wyjazdów i różnorodnych aktywności, narażających dzieci na  urazy: rany, zwichnięcia, skręcenia, złamania , ukąszenia przez kleszcze....

Już teraz do Państwa wiadomości podajemy sprawdzony zakres ubezpieczenia na rok 2024, który będzie pomocny w wielu różnorodnych nagłych sytuacjach.

Ochrona 24/7 również w związku z przynależnością do klubów sportowych i uprawiania sportów wyczynowo.

Pomoc psychologiczna uruchamiana aż w 6 trudnych sytuacjach w życiu ucznia.

Czy zwrot kosztów wycieczki szkolnej do 1000 zł - to tylko niektóre formy wsparcia z polisy.

Polisę kupuje się on-line przy użyciu identyfikatora  szkoły / Kodu : 20213 dającym 10% zniżkę.

W tym roku Ubezpieczyciel każdemu uczniowi  dodał bezpłatny 14 dniowy dostęp do wersji PREMIUM portalu edukacyjnego Odrabiamy pl oraz zniżkę do 50% na dostęp roczny ( video lekcje, powtórzenia do sprawdzianów, klasówek, matury) , który to pomoże Państwa dzieciom nadrobić zaległości po nieobecności w szkole z różnych przyczyn : wypadek, choroba, udział w zawodach sportowych. Usługę można uruchomić w dowolnym momencie roku bez dodatkowych warunków - nie musi się nic wydarzyć. Nie trzeba ulec wypadkowi czy się rozchorować aby skorzystać ze wsparcia w nauce.

Link do aktualnej oferty z możliwością zakupu poniżej:

młodsze dzieci przed 7-mym rokiem życia oferta tutaj:

Polisę można zakupić w dowolnym momencie roku zawsze na pełne 12 m-cy - dokument ubezpieczenia przychodzi na maila. Na jednej polisie można ująć nawet do 10-ga dzieci bez względu na to na jakim poziomie edukacji są (Przedszkole/szkoła/szkoła średnia) .Rodzice kontynuujący ochronę zostaną powiadomieni sms o kończącej się polisie by nie dopuścić do przerwy w ubezpieczeniu.

Film instruktażowy jak kupić krok po kroku https://bezpieczny.pl/pomoc-video

** Pomoc w zawarciu, pomoc w likwidacji roszczeń Opiekun NNW Szkolnego, pomoc w zalogowaniu do portalu edukacyjnego :

Barbara Polańska - Matuszek tel. 690 950 555

Zawarcie ubezpieczenia  leży w gestii Rodzica i jest w pełni dobrowolne.

Życzymy bezpiecznych wakacji!

Oferta_przedszkole_Szkola_Podstawowa_Nr_7_im._Jana_Karnowskiego_w_Chojnicach.pdf

Oferta_szkola_Szkola_Podstawowa_Nr_7_im._Jana_Karnowskiego_w_Chojnicach_(2).pdf

• Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

Jan Karnowski
    • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
    • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców