• Już 5 września rusza akcja Lidla "Szkoły Pełne Talentów"

Za każde wydane 50 zł zawierajace dowolny owoc czy warzywo otrzymają Pańtwo Talenciaki - punkty, które można przekazać dla szkoły. Talenciaki będą wydawane 5.09 - 13.11.2022r.
      • Spotkania z rodzicami

• Szanowni Państwo,

zebranie z rodzicami uczniów przyjętych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2022/23 odbędzie się 24.08.2022 r.
        o godzinie 15.30 w nowej sali gimnastycznej, natomiast zebranie z rodzicami uczniów przyjętych do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2022/23 odbędzie się 24.08.2022 r. o godzinie 16.30 w nowej sali gimnastycznej. Po zebraniu zapraszamy do sal na spotkanie z wychowawcą. Prosimy o obecność wyłącznie rodziców.

• Szanowni Rodzice,
        Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 kontynuujemy sposób zawierania ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków u uczniów, za pomocą linków zakupowych w pełni on-line. Nie zbieramy składki przez wychowawców.
        Rodzic samodzielnie wybiera interesujący go wariant *, spośród kilku dostępnych pod poniższymi linkami:
        - dzieci do 7 rż
        - dzieci od 7 rż
        KOD RABATOWY SZKOŁY 20213 - umożliwiający Państwu zakup ubezpieczenia z 10% zniżką.

Poniedziałek 26.09.2022

Co nowego w szkole?
      • Spotkania z rodzicami

• 06.09.2022

• Zebrania z rodzicami odbędą się 22.09 ( czwartek) według poniższego harmonogramu.

Spotkanie Rady Rodziców odbędzie się 22.09 o godzinie 18:00 w stołówce szkolnej.

Rodzice klas ósmych rozpoczynają spotkanie w nowej sali gimnastycznej (16:00) z doradcą zawodowym.

Harmonogram_-_zebranie_wrzesien_2022(1)(2).docx​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• 04.09.2022
      • 01.09.2022r. o godz.8.00 w Szkole Podstawowej nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 dla wszystkich uczniów z klas pierwszych.

Pani Dyrektor Aleksandra Mroczkowska powitała wszystkich rodziców, uczniów z klas pierwszych, grono pedagogiczne oraz pracowników szkoły, życząc miłej nauki w naszej szkole oraz wielu ciekawych wrażeń. Pani  Dyrektor powiedziała, że tego dnia obchodzimy 83. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

Następnie uczniowie z klasy 3d oraz 4a zaprezentowali część artystyczną : recytowali wiersze, zaśpiewali piosenkę o nowym roku szkolnym oraz przekazali kilka dobrych rad swoim młodszym kolegom z pierwszych klas. Po występach pierwszoklasiści  spotkali się z wychowawczyniami w wyznaczonych salach.

Życzymy wszystkim uczniom  udanego i wspaniałego roku szkolnego!

Marietta Klinger

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• 04.09.2022
      • 1 września wraz z początkiem roku szkolnego obchodziliśmy 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Z tej okazji uczniowie klas 2-8 po spotkaniach organizacyjnych ze swoimi wychowawcami udali się na spacer do miejsc pamięci w różnych miejscach w Chojnicach.

Wielu uczniów pod opieką nauczycieli poszło do Doliny Śmierci, gdzie już na początku wojny zbrodniarze hitlerowscy pogrzebali w masowych i nieoznaczonych grobach swoje ofiary, których szczątki zostały w późniejszych latach wydobyte podczas badań archeologicznych. Więcej o ówczesnych wydarzeniach uczniowie mogli usłyszeć od nauczyciela historii.

Niektóre grupy udały się pod Pomnik Orła Białego przy ul. Gdańskiej, a także pod pomnik upamiętniający poległych nauczycieli znajdujący się przy ul. 31 Stycznia. W tym ostatnim miejscu nasi nauczyciele złożyli kwiaty, aby uczcić pamięć ofiar.

Mateusz Knitter

• Akcja sklepów LIDL - RAZEM OBUDZIMY TALENTY

• 25.08.2022
      • Już 5 września rusza akcja Lidla "Szkoły Pełne Talentów"

Za każde wydane 50 zł zawierajace dowolny owoc czy warzywo otrzymają Pańtwo Talenciaki - punkty, które można przekazać dla szkoły. Talenciaki będą wydawane 5.09 - 13.11.2022r.

Punkty zebrane za Talenciaki szkoła może wymienić na nagrody. Dodatkowo każdy zarejestrowany Talenciak to dodatkowo los w loterii dla szkoły (będzie aż 6 takich losowań).

W jaki sposób przekazać zebrane punkty wybranej szkole?

Są trzy drogi:

1. Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.
        2. Wejść na stronę szkoly.lidl.pl i tam przepisać kod alfanumeryczny.
        3. Wrzucając kupon do żółtego pudełka (znajdującego się przy wejściu do oddziałów przedszkolnych i przy woźnych) lub przekazując nauczycielowi.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji i dodawania Talenciaków :)

• Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

Jan Karnowski
      • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
      • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców